Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ennyire nehez Amerikaban uj...

Ennyire nehez Amerikaban uj eletet kezdeni?

Figyelt kérdés
Egesz delelott olvasgattam a kerdeseket Eszak-Amerika temakorben. Kiabranditoak sajnos a valaszok. Tenyleg ennyire lehetetlen (majdnem lehetetlen) hogy valaki amerikai allampolag legyen? Vagy legalabbis, hogy kapjon egy lehetoseget, hogy uj eltet kezdjen ott, munka, lakas? 22eves vagyok es most vegeztem, az egyetemet, jelenleg dolgozok es probalok penzt felre tenni, hogy legyen mibol elinduljak, de ennyi negativ valasz utan azt sem tudom ha elkedjem-e. :(
2014. nov. 12. 12:17
1 2 3
 21/22 Singham ***** válasza:

Obama téma: Obama nagybátyjáról derült ki, hogy illegális bevándorló, ami miatt elég sokan kérték, hogy mutassa be Obama a papírokat, ami alapján nem ő. Na, ezeket a papírokat nem tudta a mai napig bemutatni. Mutatott már pár papírt, de eddig mindegyikről kiderült, hogy hamis. Obama meg úgy indulhatott, hogy megszerezte a megfelelő papírokat hozzá.

Papírok elintézése: Pénz, pénz, pénz és pénz. :) Vannak bőven olyanok, akik ezeknek a megszerzésével foglalkoznak. Nem olyan könnyű, mint régen, de a mai napig simán megszerzik neked megfelelő pénzért.

Jose Vargas: Igen, régebben jött ki ide, de viszont azért közben sok más papírt is el kellett intéznie + elmondta, hogy ma is eltudná intézni.

,,Átlag élet": Ez az én hibám, rosszul fogalmaztam. :) Átlag élet meg a közepes keresetű réteget értettem. :)

Bizalom: Most őszintén: ki a megbízhatóbb? Én, aki utána olvas hiteles információkból, ismerősöktől a kinti életről? Vagy azok, akik sokszor azt se tudják mennyi az idő abba a városban ahol élnek (volt már ilyen is), akik nem tudják konkrétan mi a neve a munkának, amit végeznek, akik full teljesen leírást adnak az adott városról, stb. Nem kell szépíteni, a legtöbb válaszíró az USA dolgokkal kapcsolatban pusztán hazudja, hogy kint él.

2014. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Szerintem ha mar egyszer kint vagy es megtudsz elni, vagyis van eleg penzed egy atlagos elethez (nem kell hogy milliomos legyel) es nem illegalisan tartozkodsz kint akkor mar ugyis mindegy, hogy te , hogyan szerezted meg azokat a bizonyos iratokat. Mindenki ugy oldja meg a dolgait, ahogy tudja.
2014. nov. 19. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!