Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudok kijutni Oroszorsz...

Hogyan tudok kijutni Oroszországba, még augusztusban? (Szentpétervár)

Figyelt kérdés
A kérdés adott, repülőjáratok nem közlekednek. Az egyetlen út, amit a leggyorsabbnak vélek az Helsinkibe repülővel és onnan vonattal tovább. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy aki utazott ki Oroszországba, az hogyan csinálta, milyen dolgokra kell pluszban figyelni.

2023. aug. 11. 09:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Jelenleg nem jár vonat a finnektől, de buszok azok vannak. Persze nyílván mindennek az alapfeltétele hogy legyen ruszki vízumod, ezt az utóbbi időben nem is olyan egyszerű beszerezni.
2023. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Isztambulból, Belgrádból vagy Dubajból továbbra is be tudsz utazni.
2023. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Azokat a buszokat nem ajánlom, mert ha van rajta bármennyire is problémás utas , hosszú órákra visszatartják az egész társaságot. Belgrádból vagy Isztambulból, esetleg Dubajból tudsz repülővel menni - nem olcsón.
2023. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


[link]

Ezen az oldalon az van, hogy finnországból közlekedik szentpétervárra vonat. Azt megköszönném, ha a busz verziós linket el tudnátok küldeni, mert azt nem találtam :(

2023. aug. 11. 14:38
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

1-es vagyok, elnézést, az aug.1. óta életbe lépett vízumkönnyítési hír valahogy elkerült engem, szóval jelenleg ránézésre tényleg banálisan egyszerűnek tűnik a 16napra érvényes orosz e-vízum beszerzése.

Ami a vonatot illeti, én nem látom hogy bármi változott volna tavaly óta, amikor is a finnek leállították ezeket az "Allegro" nevű szuperexpresszeket, tehát továbbra is 8 órás buszozással lehet csak eljutni Leningrádba. (Tallinból is mennek buszok)

Íme a foglalási oldal: [link]

2023. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Én a rome2rio-nak azóta nem hiszek, mióta egyszer azt írta, hogy Vajdahunyadra vonattal menjek. Ezzel csak az a baj, hogy nincs vasútállomás:D
2023. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Lofefi ***** válasza:
1%

oroszország megtámadta a szabad és független Ukrajnát. Arra figyelj, hogy ezt értsd meg. Tanuld meg az agresszió és a tisztesség fogalmát.

Szedd 9ssze magad, és maradj a valagadon.

Ne okoskodj.

Neked semmi dolgod az orosz agresszornál. Ha mégis másképp gondolod, valamit benyaltál abban a szar iskolában, ahova jártál.

2023. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem Putint fogom meglátogatni. Egy bizonyos személyhez kell kimennem oroszországba, szintén ember, ráadásul nagyon jó is, akinek a háborúhoz közvetlen köze nincs. Nem rossz emberek ők.. Ígyis sokan szenvednek, mert el lettek vágva a külvilágtól, ezért kell nekem kimennem.
2023. aug. 11. 20:25
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

#7

A kérdező már helyretett, de azért én is hozzátenném hogy a bicskanyitogatóan ostoba és parasztkodó stílusban írt hozzászólásod valószínűleg annak köszönhető hogy kb 2 színt különböztetsz meg ebben a világban: a fehéret és a feketét, tovább nem látsz. Ez a háború (is) rengeteg embert, családot vágott el egymástól a front mindkét oldalán és a közlekedési nehezítések az EU és Oroszország között meg még rá is tettek egy lapáttal. Szóval az ilyen rosszindulatú kiokításokkal a külpolitikai kategóriában boldogítsd a többieket, itt ez durván offolásnak számít.

2023. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
7# hadd döntse el mindenki maga, hogy hova szeretne utazni! Neked pedig azt kellene megtanulnod, hogy nem pofázunk bele a másik dolgába…
2023. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!