Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan tudok kijutni Oroszorsz...

Hogyan tudok kijutni Oroszországba, még augusztusban? (Szentpétervár)

Figyelt kérdés
A kérdés adott, repülőjáratok nem közlekednek. Az egyetlen út, amit a leggyorsabbnak vélek az Helsinkibe repülővel és onnan vonattal tovább. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy aki utazott ki Oroszországba, az hogyan csinálta, milyen dolgokra kell pluszban figyelni.

2023. aug. 11. 09:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Izgalmas🙃 Majd írd meg légyszi, hogyan sikerült kijutnod.
2023. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs rá sok időm, egy meghatározott x napon belül tudnék utazni, ami olyan 8 nap egész augusztusban.. Ha most nem sikerül, akkor nem tudom mikor.


Közben Tallinból is láttam, hogy közlekednek buszok és vonatok, plusz ott nem olyan nagy a túlfoglalás, mint Helsinki esetében.

2023. aug. 13. 14:18
 13/18 Narsil ***** válasza:
90%
Készülj készpénzzel, a nálunk megszokott cégek (mastercard, visa, amex) nem működnek most Oroszországban a háború miatti bojkott részeként.
2023. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

En pont Esztorszagot akartam neked ajanlani kerdezo. Az a legolcsobb varians. Ha repjegyet szeretnel venni, akkor sokkal nagyobb kiadassal kell szamolnod.

A Lux Expressnek biztosan vannak jaratai Tallinbol Petervarra es vissza, mert az itteni kulfoldiek rendszeresen ezt a busztarsasagot veszik igenybe. Viszont tenyleg elofordulhat, hogy orakat fognak varatni a hataron. Elegge random. A helyi expats csoportban leginkabb a brit es amerikai allampolgarok panaszkodnak, hogy milyen sokaig tart a "kihallgatasuk". Ha szerencses vagy, magyarkent nem nagyon fognak beled allni.

En mar harom eve nem voltam Magyarorszagon, pont iden tervezek hazautazni latogatoba. Ha esetleg nem jon ossze neked ez az augusztusi ut, viszont a kesobbiek folyaman szeretnel Petervarra jonni, szivesen irok neked beszamolot a sajat tapasztalatomrol.

2023. aug. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jött össze az augusztus, ismerősömmel se tudtam kint úgy egyeztetni a dolgokat, így előre láthatólag szeptember második felében/végén fogok utazni.
2023. aug. 22. 10:58
 16/18 A kérdező kommentje:
Kicsit megkésve, de kijutottam ezidő alatt, utólag is köszönöm mindenkinek a segítségét és hozzászólását :)
2023. szept. 29. 11:54
 17/18 anonim ***** válasza:
Mesélj légyszi😌 milyen útvonalon mentél és milyen volt?
2023. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Helsinkibe repülővel, majd onnan busszal, a kiírt időt hozták, sőt még hamarabb is értünk be a végállomásra egy negyed órával. Sokat idegeskedtem a vízum miatt, ugye elektronikusan igényeltem és nem voltam 100%-ig biztos abban, hogy ennyi nekem elég, pedig az volt. Határon ugye teljes busz leszállítás az tett ki az utazásból 2 és fél órát.
2023. szept. 29. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!