Kezdőoldal » Utazás » Európa » NI Number hogy működik?

NI Number hogy működik?

Figyelt kérdés

Novemberben mentem ki Skóciába dolgozni, de még nincs NI számom ! EZt hogyan kell elintézni, hogy legyen ? Az ott dolgozó magyarok azt mondták nekem, hogy több hónap is lehet mire meglesz. Küldenek majd valami papírt és azzal el kell mennem interjúra és utána küldik majd.

Ez tényleg így van ?


Pls help !



2017. jan. 17. 15:13
1 2
 11/11 anonim válasza:

En most igényeltem angliában.

Ird be online hogy NI szam igenylése Skóciába és telefonon felhivod őket hogy időpontot szeretnél kérni , megkeredezik a teljes neved , hol laksz de csak olyan cimet adj meg ahol 2 honap utan is ott maradsz mivel oda kuldik majd postan a papirt. Szoval kerdezik miert igenyled a kartyat megmondod munka miatt , azt is kerdezik hogy igenyeltel e ezelott vagy nem , neg mondod h nem . Aztan adnak egy idopontot . Nekem pl 5 napra ra bementem aztan elinteztek ok ott az irodaba a papir munnkat majd montak 2-3 het mire meg jon max 6 het. Ha nem jon meg annyi ido alatt akkor erdemes betelefonalni h mi van.

Ennyi szoval ne izgulj. En is feketen dolgozok de csak ilyen ettermekben kavezokban lehet. De igy tobb adot vonnak le mivel nem kaptad meg meg az NI kartyat . Kesobb majd visszaigenyelgeted a tobb befizetett adot szoval nincs gaz.

2018. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!