Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Wellnessezni már tényleg nem...

Wellnessezni már tényleg nem divat?

Figyelt kérdés

A wellness kultúra valamikor nagy divat volt, de szerintem ennek már vagy 10 éve leáldozott. Már nem divat wellnesselni járni, csak az alsóbb társadalmi rétegekben?

Én nem szeretem ezeket a wellness szállodákat, pont a sok kultúrálatlan tahó miatt. Az a meglátásom, hogy középosztály az ilyenek miatt, kiszorult ezekről a helyekről. Már csak a prolik lelhetők fel ezeken a helyeken, azok is csak azért, mert kapják a munkahelyen a szép-kártyát.

A magukra valamit is adó emberek járnak még wellness hétvégékre?



febr. 4. 16:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%

Ez szerintem nem függ össze egyáltalán.

Én sosem jártam, de nem a tahók vagy a divatjamúltsága miatt, hanem mert én a természetes vizeket (leginkább tengert, óceánt) szeretem, és nyaraláson is csak aludni járok a szállásra, ha volt is medence vagy hasonló, szinte sosem vettem igénybe.

A szauna, masszázs stb. sem vonz, Thaiföldön kipróbáltam egy thai masszázst, és ennyi, nem fogok rászokni, a fizikai állapotom sem indokolja, pl. sokat mozgok, jó a tartásom, nem fáj hátam/vállam/nyakam stb.

De ettől nem nézem le természetesen azt sem, aki az ilyet (is) szereti :)

febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
9%
A kultúra nem lehet divat....
febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
98%
Mi azért szoktunk le róla, mert már iszonyat drága. 3 nap Athén mindenestül ugyanannyira jön ki mint itthon 3 nap wellness. Akkor inkább megyek Athénba.
febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
15%

Itthon csak a prolik mennek már.

Elég megnézni a hosszú hétvégéken milyen kocsik állnak a parkolóban.B5 passat régi audi a4 még régebbi audi a6 és ha már kemény a melós a klasszikus bmw 530 dezső.

Sajnos a tehetősebb réteg velünk együtt ezért nem megy már itthoni szállodákba.

febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

#3


Aztán ott még szép-kártyásék se bűzölögnek! XD

febr. 4. 19:00
 6/35 anonim ***** válasza:
85%
Tehát nem azért mész hogy jóérezd magad??Hanem mert divat??Prolik,alsóbb társadalmi réteg,szép kártya???Ki a faxom vagy te a Dán herceg???Mitől érzed magad feljebb másnál??Mesélj már hagy irigykedjünk már a mesés életed miatt.Nagyképű pöcs😂😂😂
febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
Menj akkor Ausztriába, tessék itt biztos nincsenek “prolik” [link]
febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
98%
Szomáliától Indián és a Maldív-szigeteken át az Antarktiszig bejártam elég sok olyan helyet, ami miatt valószínűleg nem sokan proliznának le (maximum elmebetegnek neveznének 1-2 miatt), ettől még szívesen elbuszozok belföldön wellnessezni néha, mert hogy még autóm sincs.
febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

#4


Én is pont így látom.


#6


Neked bizonyára fáj az élet, ez látszik a válaszodból.


#8


Ha te ilyen helyeken jártál volna, akkor nem alacsonyodnál le a hazai wellness hotelek vendégeinek színvonalára.

Ezeket a helyeket meg max fejben meg Google maps-en jártad be.

febr. 4. 21:55
 10/35 anonim ***** válasza:
90%
Leszophatunk??Akkora király vagy.Légysziiii
febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!