Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Wellnessezni már tényleg nem...

Wellnessezni már tényleg nem divat?

Figyelt kérdés

A wellness kultúra valamikor nagy divat volt, de szerintem ennek már vagy 10 éve leáldozott. Már nem divat wellnesselni járni, csak az alsóbb társadalmi rétegekben?

Én nem szeretem ezeket a wellness szállodákat, pont a sok kultúrálatlan tahó miatt. Az a meglátásom, hogy középosztály az ilyenek miatt, kiszorult ezekről a helyekről. Már csak a prolik lelhetők fel ezeken a helyeken, azok is csak azért, mert kapják a munkahelyen a szép-kártyát.

A magukra valamit is adó emberek járnak még wellness hétvégékre?



febr. 4. 16:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
@9 Mitől volna lealacsonyodás? Azértm mert láttam a mogadishui halpiacot, meg mászkáltam pingvinek között, hirtelen büdösek lesznek azok az emberek, akik hozzám hasonlóan szívesen áztatják a valagukat két napig valami magyar kisvárosban? Ennél ostobább sznobizmust elképzelni sem tudok.
febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 Kései Sirató ***** válasza:
86%

Rossz a kategória, jobban passzolna a HUMOR alá a kérdésed.

Jót nevettem.

febr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
86%

Vannak 5 csillagos wellness hotelek is, menj olyanba, ott nincsenek prolik.

Vagy arról van szó inkább, hogy csóró vagy, kérdező, és erre akarod fogni, hogy miért nem wellnessezel?

Tényleg vicces ez a kérdés, ha jobban belegondolok, az előzőnek igaza van.

febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
86%
Már fürdeni se.
febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

#13


Azt mondod az 5 csillagosban nincsenek prolik? Na ott vannak csak igazán!

A prolira jellemző, hogy szereti sokkal többnek mutatni magát.


5 csillagos itthon talán egy van, Sárváron a Spirit.

Tudod egy wellness hétvége már nem olyan drága dolog, hogy ne tudná kifizetni akárki. S szó szerint akárki.


Itt arról van szó, hogy ennek a wellnessezésnek már leáldozott.

Pedig én szerettem tizenévvel ezelőtt, de a szép-kártyának köszönhetően nagyon felhígultak a vendégek, s már csak szó szerint az alsó társadalmi osztályokból járnak ilyen helyekre.

febr. 5. 13:10
 16/35 anonim ***** válasza:
86%

A prolira jellező hogy szereti sokkal többnek mutatni magát.


Akkor te is proli vagy...ezt az öngólt😂😂😂

febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

#16


Én a középosztályhoz sorolnám magam.

febr. 5. 13:17
 18/35 anonim ***** válasza:
95%

"Pedig én szerettem tizenévvel ezelőtt, de a szép-kártyának köszönhetően nagyon felhígultak a vendégek, s már csak szó szerint az alsó társadalmi osztályokból járnak ilyen helyekre."

Tiszta szerencse, hogy valami (SZÉP-kártya) elérte a célját! 😀

Tudod, pont azért találták ki (a magyar szálláshelyek promózásán felül persze), hogy az is el tudjon menni kikapcsolódni, aki amúgy nem tehetné meg...

Ha neked ez nem tetszik, akkor menj wellnessezni a Maldív-szigetekre, ott nincs sem SZÉP-kártyás, se proli (bár sose lehet tudni, de a vízi villád jakuzzijába biztos nem mászik be melléd 🙂).

Azzal villogni is jobban lehet, ha pusztán már csak azért nem élvezed a wellnesst, amit régen szerettél, mert snassz...

febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mi prolik vagyunk a férjemmel xDD Jó tudni. Mi járunk wellnessezni, és azt tapasztalom, hogy nem a tahók okozzák a gondot, hanem a kisgyerekes családok. Minden tele van gyerekekkel, totálisan elcseszik az ember pihenését. Mindenhol ott vannak, mint a paraziták.
febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Van több 5 csillagos is, ha tényleg érdekelne, de gondolom, csak trollkodni jársz ide.
febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!