Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Wellnessezni már tényleg nem...

Wellnessezni már tényleg nem divat?

Figyelt kérdés

A wellness kultúra valamikor nagy divat volt, de szerintem ennek már vagy 10 éve leáldozott. Már nem divat wellnesselni járni, csak az alsóbb társadalmi rétegekben?

Én nem szeretem ezeket a wellness szállodákat, pont a sok kultúrálatlan tahó miatt. Az a meglátásom, hogy középosztály az ilyenek miatt, kiszorult ezekről a helyekről. Már csak a prolik lelhetők fel ezeken a helyeken, azok is csak azért, mert kapják a munkahelyen a szép-kártyát.

A magukra valamit is adó emberek járnak még wellness hétvégékre?



febr. 4. 16:49
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

"el tudjon menni kikapcsolódni, aki amúgy nem tehetné meg..."


Igen, csak hogy már szinte csak azok járnak ilyen helyekre.


Személy szerint engem zavar az a sok tírpákság, tahóság, ahogy ezek az alsóbb társadalmi osztályok viselkednek. Ezért nem járok már ilyen helyekre, nem azért mert snassz. Mert csak felbosszantom magam, az alja rétegeken.

febr. 5. 15:50
 22/35 NTBS ***** válasza:
Dehogynem. Sok ember jár. Menj 5 csillagos helyekre.
febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

#19


Gondolom neked nincs gyereked. Kutyát tartasz helyette.


Esetleg az urad nem tudja összehozni? EÜ gondja van? Kevés a spermája? Merevedési zavar? Vagy esetleg nálad van valami gond ott lent?


Különben meg ha annyira vágysz erre a közegre, egyre nagyobb divat manapság a felnőttbarát-kutyabarát, s egyben gyerekgyűlölő hotelek. Tudod, ahova felnőtt meg kutya mehet csak, gyerek az nem.

febr. 5. 15:56
 24/35 anonim ***** válasza:
82%
Nálad nagyobb tirpák pedig nem nagyon van.Egy kicsit vegyél vissza az arcból.Iszonyat nagyra tartod magad te középosztálybeli.Mintha vmi kibaxott főnemes lennél...
febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Te még az alja réteg alatt vagy kisbarátom...
febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
82%
Ha pontozni lehetne a kérdéseket is, 0 %-on lennél, kérdező.
febr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Kései Sirató ***** válasza:
82%
Pénzed lehet, hogy van kérdező, de az intelligencia szinted nagyon alacsony. Az érzelmi intelligenciáról nem beszélve, mert az még alacsonyabb.
febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Arról én nem tehetek, hogy néhányan magukra ismertek a kérdésben leírtakban.
febr. 6. 08:42
 29/35 A kérdező kommentje:

#27


Én nem tudom, miért gondolsz arra, hogy ha valaki normális és normálisan viselkedik egy wellness szállodában, az csak burzsuj lehet. Lehet, hogy csak egész egyszerűen intelligens. Vagy a középosztálybeli, intelligens emberek társasága neked túl idegen közeg? Túl egzotikum?


S nem vagyok tele pénzzel, nem vagyok burzsuj. Csak nem szeretem a tahón viselkedő embereket, sem a műveletleneket, aluliskolázottakat.

febr. 6. 09:01
 30/35 anonim ***** válasza:
82%
A pökhendi stílusod nem arra enged következtetni, hogy intelligens lennél, inkább egy primitív, hőzöngő, mitugrálsz kis proli, aki az által akar nagyobbnak tűnni, hogy másokat leproliz.
febr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!