Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Wellnessezni már tényleg nem...

Wellnessezni már tényleg nem divat?

Figyelt kérdés

A wellness kultúra valamikor nagy divat volt, de szerintem ennek már vagy 10 éve leáldozott. Már nem divat wellnesselni járni, csak az alsóbb társadalmi rétegekben?

Én nem szeretem ezeket a wellness szállodákat, pont a sok kultúrálatlan tahó miatt. Az a meglátásom, hogy középosztály az ilyenek miatt, kiszorult ezekről a helyekről. Már csak a prolik lelhetők fel ezeken a helyeken, azok is csak azért, mert kapják a munkahelyen a szép-kártyát.

A magukra valamit is adó emberek járnak még wellness hétvégékre?



febr. 4. 16:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, fáj az igazság?
febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

#30


Hát azért van különbség. Iskolai végzettség, társadalmi státusz, intellektus. Szerintem egyikben sem állok alacsony szinten.

febr. 6. 14:30
 33/35 anonim ***** válasza:
37%
Mindig is nagyrészt a prolik jártak wellness szállodába, egyszerűen mert a proli az fizikai munkás, aki fizikai munkától fárad el, így nem az aktív, hanem a passzív pihenés fekszik neki jobban.
febr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:

Fizikai munkásokra sem mondanám mind, hogy prolik.


Prolik ismérvei: haszontalanság, igénytelenség, primitívség.


Jellemzően alacsony iskolai végzettségűek, ebből adódóan alacsony értékű munkát is végeznek, többnyire mindenre alkalmatlanok.


Jellemző még rájuk az irigység és a lustaság. Mindenkit gyűlölnek, akinek egy hamutállal is több van. De ők maguk semmit sem tesznek azért, hogy nekik is több legyen, elvárja hogy neki mindent alanyi jogon adjanak, csak azért mert ő a világon van. Dolgozni nem szeretnek, csak inni, enni, meg wc-zni.

febr. 6. 15:55
 35/35 anonim ***** válasza:
24%

34:

A szó azt jelenti, hogy munkás, illetve konkrétan a rövidebb formája a proletárnak. Ha szitokszóként használod azokra akik neked nem szimpatikusak, az bunkóság, sértő a munkásokra nézve. Na meg attól, hogy valaki alacsony végzettségű, még lehet normális, sőt, a magas végzettségűek között is böven akadnak suttyók.

febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!