Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Átlagban mennyi idő, amíg a...

Átlagban mennyi idő, amíg a London-Heathrow reptérről leszállás után kikeveredik az ember?

Figyelt kérdés
4-es terminál. Szeptemberben megyek egy Royal Albert Hall-beli koncert miatt. A gép elméletileg 17:50-kor száll le, a koncert 19:45-kor kezdődik. Majd valami taxifélét tervezek előre odarendelni. Nagyon necces így idő szempontjából?
2016. júl. 1. 01:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az necces lesz. Kèsik a geped szinte 100%. Mire kijutsz az legalàbb 35-45 perc. Aztan be a varosba legalabb 45 perc, de inkabb 1 ora mert erős a forgalom.
2016. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy feladandó poggyászom nem lesz. Liverpoolban és Belfastban így kb. 20-25 perc alatt jutottam ki.
2016. júl. 1. 17:19
 3/22 anonim ***** válasza:

Nekem csak a 2-es es az 5-ös terminallal van tapasztalatom: kb 15-20 perc alatt ki lehet jutni akkor, ha chip-es utleveled van es a beleptetö automatat valasztod.


Mindazonaltal szerintem is nagyon szoros a terved, söt! A varosba bejutas az ami szerintem nagyon idöigenyes, es ugy latom, pont az esti csucs idejen erkezel...

2016. júl. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3: Sajnos másképp nem tudtam megoldani, mert aznap még dolgozom, szabadnapot nem adnak.

A másik válaszoló üzenetben javasolta a Heathrow Expresst, de avval az a gond, hogy nem visz egyenesen a célhoz, át kell szállni, illetve gyalogolni is. Tehát lehet, hogy marad a taxi. De gondolom, attól, hogy egy drágább taxitársaságot választok, még nem fog lerövidülni az út. :) Mindazonáltal, ha mondjuk fél hétre kijutok a reptérről, csak odaér velem háromnegyed nyolcig, vagy nem?

2016. júl. 3. 10:07
 5/22 A kérdező kommentje:
No de hát a legegyszerűbb, ha úgy kalkulálok, hogy a koncert elejéből le fogok késni 1 vagy 2 számot, és legfeljebb csalódom egy kellemeset. :)
2016. júl. 3. 14:47
 6/22 A kérdező kommentje:
Mostanában rendszeresen nézegetem a Heathrow honlapján az adatokat, hogy ez a gép mennyire pontosan érkezik. Ahogy látom, az esetek 90%-ában nem késik, sőt van, hogy 15-20 perccel korábban száll le a tervezettnél. Tehát nem értem azt, aki azt írja, hogy tuti késni fog. Azt persze nem említettem, hogy nem Mo.-ról, hanem Hollandiából megyek.
2016. aug. 16. 09:24
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha nincs poggyászod, akkor amint leszáll a gép, ki tudsz ballagni a repülőtérről. Nem tudom, van-e valami vizsgálat, de amikor én Svédországban jártam hasonló módon, akkor a repülőgép leszállása után 5 perccel már a repülőtéren kívül az utcán sétáltam. Vannak magyar taxik, esetleg próbálj meg keresni egyet (neten biztos fellelhetők), ők általában olcsóbban visznek magyarokat és segítőkészek (saját tapasztalat Londonból). Beszéld meg vele, hogy várjon rád a repülőtér előtt, aztán elvisz a koncert helyszínére. Valószínű elkér majd annyit, mint egy fapados repülőjegy, de legalább ezzel nem lesz gondod. Necces, de szerintem megoldható.
2016. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7: Taxi az már van, foglaltam előre, persze helyszíni fizetéssel (40 font). Már csak azon múlik, hogy a repülő pontos lesz-e.
2016. aug. 16. 16:33
 9/22 anonim ***** válasza:
Mindenképpen HEX-el menj be Londonba, a taxi drága és sokkal, sokkal lassabb és bizonytalanabb. Tapasztalat 1:15-1:30-at mutat géptől Paddingtonig, tehát ha 17:50-kor landolsz akkor 19:20-re Paddingtonon leszel na onnan taxi mert amíg lemászol a Circle-be stb az örökké tart, 10-15 perc alatt átvan a taxi, odaérsz de centire ha a gép késik akkor bukó.
2016. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
10: Már van foglalva taxi. Átszállogatni végképp nem volna kedvem.
2016. szept. 16. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!