Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Átlagban mennyi idő, amíg a...

Átlagban mennyi idő, amíg a London-Heathrow reptérről leszállás után kikeveredik az ember?

Figyelt kérdés
4-es terminál. Szeptemberben megyek egy Royal Albert Hall-beli koncert miatt. A gép elméletileg 17:50-kor száll le, a koncert 19:45-kor kezdődik. Majd valami taxifélét tervezek előre odarendelni. Nagyon necces így idő szempontjából?
2016. júl. 1. 01:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Lebontom a fentit: akár 15 perc séta is lehet a beléptetésig, várni kell picit, ezután attól függően mennyire tempósan mész 20-25 perc amíg kiérsz a HEX platformra -- az angolok az egészséges életmódot promotálják erősen a reptereikkel mert annyit lehet gyalogolni mind LHR-n mind LGW-n hogy az nem igaz. Ekkor vársz max 15 percet másik 15 perc amíg beérsz Paddingtonra.
2016. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Na akkor egyszerűsítik: esélyed sincs ha végig taxival mész. Szerinted mennyi idő amíg a taxi beszenvedi magát Londonba...? Szerintem fél óra és egy óra között bármi lehet. Ha valaki eltüsszenti magát a Great West vagy a Cromwell Roadon akkor mit csinálsz? Úszol a Temzében?
2016. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ha fél hétre kikeveredek a reptérről, akkor egy óra bőven elég szerintem, míg odaér velem.


"Szerintem fél óra és egy óra között bármi lehet. Ha valaki eltüsszenti magát a Great West vagy a Cromwell Roadon akkor mit csinálsz? Úszol a Temzében?"


Ezt nem értem. Valami poén?

2016. szept. 16. 13:28
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem, ez halálosan komoly: ha abból a két útból valamelyiken baleset van akkor a taxi nagyon keményen megakad.
2016. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14: De akkor például evvel az erővel az Express is lerobbanhat, nemde?
2016. szept. 16. 13:45
 16/22 anonim ***** válasza:
Te kértél tanácsot, én adtam és megindokoltam. Te dolgod.
2016. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Oké, de akkor summa summarum:


Ha a gép le is száll a 17:50-es időpontban, akkor is tolál 0% esélyem van arra, hogy odaérjek a koncertkezdésre?

2016. szept. 16. 14:51
 18/22 anonim ***** válasza:
Én azt próbáltam leírni hogy ha HEX+taxi Paddingtonról mész akkor odaérsz pont. Ha végigmész taxival akkor attól fögg hogy lesz baleset vagy sem.
2016. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

De ez az Express, ahogy látom, a 4-es termináltól közvetlen nem indul, még át kell jutni a 2-esre vagy 3-asra.

Ott a balesetek heti vagy napi rendszerességűek?

2016. szept. 16. 14:56
 20/22 anonim ***** válasza:
Hopp, T4! Ez nem vettem észre. Nos, T4-ről van ingyenes kapcsolódó vonat. 4 perc. Az autós variácóra Google este fél kilenckor 30-50 percet ír... hát ez biz' cinkes. Én valószínűleg az érkezési csarnokban döntenék a HEX schedule-al a kezemben [link] ha éppen elmegy a vonatom és nincs még 20:30 akkor taxi, egyébként HEX és ima. Hogy tetszik?
2016. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!