Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Pár napja szállást foglaltam...

Pár napja szállást foglaltam augusztusra. Erre most rámír a tulaj, hogy akkor nem lehetséges nála megszállni, mert felújítás lesz. Ez mennyire hihető?

Figyelt kérdés

Szállást foglaltam a booking.com-on egy balatoni településen, augusztus első felében 5 éjszakára. Tegnap jött egy üzenet a tulajtól, hogy akkor nem fogok tudni megszállni, mert azon a héten pont felújítási munkálatok lesznek, amiket nemrég egyeztetett le. Korábbra vagy későbbre foglalhatok, de arra a hétre pont nem lehetséges. Ez mégis mennyire hihető? Majdnem egy évvel előre foglal le egy 1 hetes felújítási munkát, és pont a nyaralási szezon kellős közepére?

Az hozzátartozik, hogy elsősorban egy négynapos rockfesztivál miatt utaznék, amit a településen akkor tartanak. Elképzelhető, hogy valójában arról van szó, hogy a tulaj nem szeret fesztivállátogatókat elszállásolni?



2023. okt. 16. 09:45
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
0%
20: Senkit nem érdekel, mit gondolsz. De szépen projektálod az igénytelen proli vágyaidat.
2023. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Ezek nem a vágyaim. A hozzád hasonló prolik hirdetnek így.
2023. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
0%
22: olvasgasd a hirdetéseket, és álmodozz.
2023. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Most újabb üzenet jött. Sürget, hogy legyek szíves lemondani, mert nem tud akkor fogadni.
2023. okt. 16. 20:05
 25/46 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék olyan prolikról álmodni, minte te, ne haragudj! :(
2023. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
41%

Legyen szíves ő lemondani, miután az ő hibájából hiúsul meg.


Azért akarja, hogy te mondd le, mert egyébként neki kéne gondoskodnia a másik szállásról és ha csak drágábban van, akkor neki kell fizetnie a különbözetet.

2023. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
37%
A valósággal nem tudsz szembe menni, akár hogy nyafogsz itt, mondd le és felejtsd el. Ha nem fogad, nem fogad. Ennyi.
2023. okt. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
25: oké, gyp-s papagáj, személyeskedj nyugodtan tovább, eddig se érdekelte a kutyát se a nyomorod.
2023. okt. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

Most azt csináltam, hogy írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy a szállásadóm le akarja mondatni velem a szobát, és furcsállom az indokát, valamint átküldtem fotókat a chatről.

Másfelől, ha most rákeresek a booking.com-on ugyanazon időintervallumra szállásra a településen, még mindig kiadja ezt a szállást, de akkor is, ha korábbra keresek, ugyanekkora tartózkodásra. Viszont, egy ugyanezen paraméterekkel rendelkező szobáért kb. HÁROMSZOROS ÁRAT kér! Egész pontosan: Amit én foglaltam, az €180 lenne, mostmár viszont ugyanez €513-ba kerül. Tehát csakugyan nyerészkedésről lehet szó.

Gondolom, a legjobb, ha nem reagálok semmit a szállásadónak, nem vádaskodom, és semmi ilyesmi, hanem megvárom, hogy a booking.com intézkedjen.

2023. okt. 17. 08:17
 30/46 anonim ***** válasza:
22%
Mit intézkedjen a bookingcom? A világodban lehet, hogy ők valami hatóság, de az igazi világban egy simlis holland cég, akik milliárdokkal tartoztak a szállásadóknak a nyáron is és pénzért üzemeltetnek egy "szállás facebookot".
2023. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!