Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Pár napja szállást foglaltam...

Pár napja szállást foglaltam augusztusra. Erre most rámír a tulaj, hogy akkor nem lehetséges nála megszállni, mert felújítás lesz. Ez mennyire hihető?

Figyelt kérdés

Szállást foglaltam a booking.com-on egy balatoni településen, augusztus első felében 5 éjszakára. Tegnap jött egy üzenet a tulajtól, hogy akkor nem fogok tudni megszállni, mert azon a héten pont felújítási munkálatok lesznek, amiket nemrég egyeztetett le. Korábbra vagy későbbre foglalhatok, de arra a hétre pont nem lehetséges. Ez mégis mennyire hihető? Majdnem egy évvel előre foglal le egy 1 hetes felújítási munkát, és pont a nyaralási szezon kellős közepére?

Az hozzátartozik, hogy elsősorban egy négynapos rockfesztivál miatt utaznék, amit a településen akkor tartanak. Elképzelhető, hogy valójában arról van szó, hogy a tulaj nem szeret fesztivállátogatókat elszállásolni?



2023. okt. 16. 09:45
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Annyit esetleg írhatsz neki, hogy akkor ebben az esetben türelmesen megvárod amíg leszedi a többi hirdetését, ha már ennyire sürgős neki a sztori. Ebben semmi vádaskodás nincs.
2023. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy aki a booking.com-tól válaszolt, nem magyar, láthatólag nem egészen értett meg.

A szállásadó azóta újabb sürgető üzenetet írt, hogy nem érti, miért nem mondtam még le.

Márpedig itt 100%, hogy nyerészkedésről van szó, azt akarom elérni, hogy kitegyék a booking.com-ról.

2023. okt. 17. 23:47
 33/46 anonim ***** válasza:
Mondd le, foglald le egy másik profillal az új hirdetését, aztán mondd le azt is az utolsó pillanatban (ha még hagyott benne ilyen lehetőséget).
2023. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
34. LOL
2023. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
33: Evvel szerintem nem annyira csesznék ki vele. Ha lemondom július közepén, szerintem seperc jelentkezne más, aki kiveszi.
2023. okt. 18. 15:45
 36/46 anonim ***** válasza:

1. "azt akarom elérni, hogy kitegyék a booking.com-ról"


2. A vállaltan rosszindulatú kamu foglalást, amit csak a szobakapacitás kivonása miatt foglal valaki, különösen bünteti a booking. Olvasd el a szabályzatot.

2023. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
34: Azta! Most aztán telement a gatyám!😲 És szerinted a booking mit tud csinálni az infóval, amit elküldtél nekik? Itt a kérdésemben se pontos tartózkodási időt, se dátumokat, se szállás- se településnevet nem adtam meg. A nevemet meg aztán főleg nem.
2023. okt. 18. 15:58
 38/46 anonim ***** válasza:
0%
38: A pesti irodának ment. Ilyen kirívó eset kevés van jelenleg az országban Balatonra ezen a héten 2024. augusztus elejei (10-i ?) időponttal, amire a napokban érkezett panasz, olyantól aki nem ért angolul és tönkre akarja tenni a szállásadót. Már ők is megkapták a központtól.
2023. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
39. LOL LOL
2023. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
😄😃
2023. okt. 18. 16:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!