Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Generali életbiztosítást...

Generali életbiztosítást akarok kötni, mik a vélemények róla?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 15:42
1 2
 1/20 anonim válasza:
87%

Van százmillió életbiztosítása a Generalinak.

Melyiket akarod kötni?

Egyébként életbiztosítást kötni nem egy életbiztosítás :)

2010. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igazából még nem tudom, mindenképpen kockázatit szeretnék, ha velem történne valami a családom kapjon egy kis pénzt. Kedden találkozom az üzletkötővel. 5-6 milliósban gondolkodom.
2010. aug. 29. 15:58
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Kockázatiban olcsóbb az ING-é, nekem olyanom van, és 4500 ft-ot fizetek 8 milliós 30 évre szóló életbiztosításért, de csak 20 évig kell fizetnem, mert rövidített a díjfizetése.28L
2010. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%

szia!


én független tanácsadó cégnél dolgozok, gondolom generális üzletkötővel találkozol...ha szeretnél független véleményt kapni mi lenne neked a legjobb szerződés, ami korántsem biztos, hogy generáli lenne....akkor szívesen találkozok veled..írj email, ha nem szeretnél , akkor remélem jó szerződést ajánlanak majd neked!!!

2010. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
82%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Számtalan független pénzügyi tanácsadó van már országszerte.


Kérd ki a véleményét szerintem egy olyannak aki nem a Generalinál dolgozik, átlátja a konkurensek ajánlatait is.


MPK , Banárnet, OVB


Keress az ismeretségedben egy olyat aki ezen cégek valamelyikénél dolgozik.

2010. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is az van, de hogy jó-e nem tudom. Még nem haltam meg.
2010. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
50%

Független tanácsadó a seggem az.

Az OVB pl. csak az AXA-t nyomatja.

Nyilván mindegyik azt, ahonnan tolják bele a lóvét.


Szerinted a GreenPace miért csak bizonyos cégek tankereinél, olajfúrótornyainál és vadászhajóknál tüntet ?


Azért nem megy másik cég hajói közelébe, mert onnan (is)kapják az anyagi "támogatást"...


Olvasd el TE a szerződéstervezeteket, kérj sok biztosítótól, olvasd el az apróbetűt, számolgass, és dönts...

2010. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
hát igen..pont ezektől a maceráktól kímél meg egy tanácsadó...de ha nektek van erre időtök, minden pénzügyi kifejezést ismertek, hát hajrá!!
2010. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
46%

Az alkusz cégek azt fogják neked ajánlani, ahonnan ő a több jutalékot kapja.

Korrekt független közvetítő anélkül, hogy ismerné az ügyfelet, nem jelenti ki, hogy korántsem biztos, hogy generalis lenne.... Egyébként ma már nagyon korszerű ún. befektetési egységekkel kombinált életbiztosítások vannak, a csomagot, hogy mit, és mennyire szeretnél biztosítani, te állítod össze. A Generali ajánlatával egyedül az Allianz versenyezhet.

Ne alkusznál kösd, hallgasd meg a biztosítók saját embereit, gondold át, NEKED mi a legszimpatikusabb, azt válaszd.

2010. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Olvasgattam itt a hozzászólásokat biztosítókról, független pénzügyi tanácsadókról. A helyzet az, hogy az AXA-nak vannak olyan termékei a piacon amivel a többi biztosító nem nagyon tud versenyezni.
2010. szept. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!