Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Generali életbiztosítást...

Generali életbiztosítást akarok kötni, mik a vélemények róla?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 15:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
12%

hmm egy korrekt jelenti csak ki, hogy korántsem biztos, hogy a generali, tudod aki ért magyarul az látja, hogy ez azt jelenti, hogy lehet h az, nem tudom, mert nem tudom ő konkrétan mit keres...és a jutalékok között nincs akkora különbség(konkrétan pár száz, max ezer ft), hogy nekem azért megérje akárkit is becsapni!Persze mindenki magából indul ki...gondolom ezek szerint te tisztességtelenül végzed a munkád..gratulálok!

ellnézést az off-ért!

2010. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Az előző totál nem off. Mivel tényleg havi pár száz forint különbség van a biztosítások közt, vagy esetleg ellensúlyozza mással ezt a túlfizetést (pl csökkentett fizetési idő, nagyobb kamat, akármi), ezért az alkuszoknak totál mindegy, mit adnak el. Ebbe belegondolva tényleg annak a cuccát adja el sokszor, aki többet tejel, vagy aki egyáltalán tejel neki. Új cégek meg nagy többségben egyenesen egy meglévő biztosító talpnyalóiként alakulnak. De oké, okosítson ki minket minden üzletkötő, hogy náluk ez nem így van. Nem nagyon érdekel. Ha van barátod valahol, inkább nekik add a jutalékot. Tényleg elenyésző a különbség, inkább azt kell nézni, melyik marad fent egy-két hónappal tovább a többinél, hogy gyorsan menekíthesd a pénzed egy ország-/világméretű összeomlás esetén :D

A Generali régi biztosító a névváltogatások ellenére, szóval elég megbízhatónak tűnik. AXA tényleg nagyon jön föl MINDENBEN, én annak a híve vagyok. De én szeretek kockáztatni :) Szerintem az is közrejátszik, hogy a legjobb barátom is ajánlotta, mikor még csak feltörőben voltak.

Ha biztos kell, egy régit válassz. Tényleg nem sok a különbség, még havi 400 sincs a hasonlók közt... Ha esetleg találnál olyat, ami megbízható is, fix (forintos) havidíjjal rendelkezik, viszont a pénz követi az inflációt/deflációt, nem kérdéses, hogy jobban megéri a többinél :)

2010. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

09-04 12:53-es hozzá szolásnak!

Nem feltétlenül az Axat nyomatják,hanem ami az ügyfélnek a legjobb!Ja és ki hogy dolgozik csinálja ezt a független tanácsadói munkát nem vagyunk egyformák!És szerinted ha valaki csak azért mert,egyiktől több jutalékot kap másiktól kevesebbet.melyik érné meg neki hosszútávon??????Az én véleményem az,hogy akkor járna jobban ha azt választaná amelyik az ügyfélnek a legjobb attól független,hogy melyik után mennyit kap!Mert ugye az ügyfél az aki ajánlja másoknak is,hogy milyen jól választott neki az a tanácsadó.Én így gondolom az egészet.Tudom nem vagyunk egyformák, de nem lehet általánosítani!Ja és Gondolj bele ha bemész a x bankba és azt mondod beszeretnél fektetni xft-ot,nem fogja azt mondani hogy menj át az y bankba mert ott többet kamatozna.Ennyi

2010. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Szia!


Én nagyon szivesen segitek neked:)

ha gondolod irj egy emailt :nickybaby333@freemail.hu


a számoddal és felhivlak.A generali tényleg nagyon jó!!

2010. szept. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Bea_31 válasza:

Szia!


A Generalinál tényleg vannak nagyon jó Életbiztosítások, de az Uniqa-nál talán még jobbak vannak. Az unokatestvérem ezekkel foglalkozik, ha gondolod, és tényleg szeretnél egy szuper biztosítást kötni, akkor megadom az elérhetőségét tuti segíteni fog neked is. =)


u.i.: az én címem jinho@freemail.hu

2010. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A legjobb biztosítás az ami az ügyfélnek a legjobb, ezt akkor lehet eldönteni, hogy neki melyik megfelelő, ha ismersz minden tényt. Írok egy példát: Az egyik ügyfelem Fundamentát akart kötni 4 éveset, amikor eljött a tanácsadás ideje készültünk több lehetőséggel is, menet közben kiderült, hogy diákhitele van amit addig nem is tudtunk. Szerencse, hogy több lehetőséggel készültünk, mert rögtön tudtunk jobbat ajánlani neki a jobbat úgy értem az ő helyzetének megfelelőt, mert másnak nem biztos ez a jó. Mi az AXA-nál találtunk neki megfelelőt 3 év múlva már felveheti, ha mégsem akkor további bónusz 2%-ot kap és így tovább, eseti befizetést is lehetséges ami ugyanúgy kamatozik, de bármikor hozzáférhető, a biztonsága is meg van, ha történne vele valami, kérheti az árfolyam figyelést a trendfigyelést stb. Segíteni én is tudok Neked, ha gondolod.
2010. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
OVBnél dolgozom, nem szoktam AXA-t ajánlani, vagy Generali vagy UNIQA
2010. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nos, én független alkuszként dolgozom, jó néhány céggel vagyunk partneri viszonyban, ezek között van olyan is (amúgy 182 éves), akinek NINCS ügynöki hálózata!!! Tehát, ha csak biztosítási ügynökök ajánlatát hallgatod meg, akkor ezt a biztosítót tutti nem találod meg, pedig kár lenne kihagyni az ajánlatait... Ha gondolod, akkor keress meg emailon!
2010. szept. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mint a dögkeselyűk. Lecsapnak a kérdezőre :D


Tudod mit, kedves kérdező? Fordulj hozzám :)

Nem dogok regényeket írni ide...

http://www.gyakorikerdesek.hu/email__v__7851516

2010. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Minden Biztosítási cégnél van/vannak nagyon jó kockázati életbiztosítások! Emberek hova fajult ez a munka, mindenki le akarja járatni a másikat?! Ennek mi értelme van?!

Én mellék állásba csinálom pont azért, hogy tényleg az emberek érdekeit képviseljem, és ha nekem azt mondják NEM akkor nem nyomulok tovább én nem ebből élek!!!!!!!! Azt válsztja amelyiket akarja! De azt javaslom nézzen körbe a piacon!

2010. okt. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!