Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Unit-linked befektetési célú...

Unit-linked befektetési célú életbiztosítás. Látott már valaki olyan embert, aki lejáratkor több pénzt kapott vissza, mint a befizetett összeg és ezt hitelt érdemlően igazolni is tudja?

Figyelt kérdés

Én csak ilyenekkel találkoztam


A) Ügynök. -Életed legjobb befektetése lesz. Bár pontos összeget nem tudok mondani stb. stb. de én tuti jól járok, na meg a biztosító is. És ez a lényeg : )


B) Akinek van. –Hát remélem, meg azt mondták. Majd a végén kiderül. Addig legalább nyugodt vagyok, bár fogalmam sincs az egészről.


C) Akinek már lejárt. – Váltogattam én az eszközalapokat, szép nyereség mutatkozott, végül annyi költséget vont le a biztosító, hogy a befizetett pénz 50-60%-át kaptam meg, jó nagy átverés.



Akivel még nem találkoztam


D) Életem legjobb befektetése volt, a TKM levonása után több mint 10-15 %-ot hozott éves szinten., majdnem megduplázódott.


2011. jan. 30. 06:25
1 2
 11/11 anonim válasza:

Az enyém 3.5 éves, de eddig még csak csúnya ráfizetés az egész.

Engem is érdekelne, hogy van-e valaki, aki tényleg jól járt ezzel az egésszel...

2013. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!