Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha erőszakos a...

Mit csináljak ha erőszakos a diákszövetkezeti mentor?

Figyelt kérdés

Sajnos leírtam neki, hogy mégsem tudom elkezdeni a munkát( McDonald’s azaz nem egy nagyon fontos munka) és egyszerűen nem tudja megérteni. Bezzeg a kollégájával tudtam egyeztetni, hogy hogyan tudom leadni a munkaruhát, de ez a mentor egyszerűen nem érti meg, hogy nem. Írtam neki legalább 6 e-mailt amiben elmagyaráztam, hogy nem tudom elkezdeni és mindig csak azt kérdezi, hogy mikor kezdek. Konkrétan lassan átmegy már zaklatásba ez.

Szerintetek mit csináljak?



márc. 8. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Ne írkálj neki többet.
márc. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De egyszerűen állandóan azt mondja, hogy nekem akkor is oda kell mennem

Meg, hogy kötelességem ott dolgozni, ha már aláírtam a szerződést stb.

Egyszerűen csak ignoráljam és akkor elfogadja?

márc. 8. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Csinálj bablevest.
márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Adják igazolást?
márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Milyen igazolás?
márc. 8. 09:40
 6/8 anonim ***** válasza:

"Írtam neki legalább 6 e-mailt amiben elmagyaráztam, hogy nem tudom elkezdeni"


Minek? Aki elsőre nem képes felfogni azt amit írok az értelmileg visszamaradott, többet nem vagyok hajlandó foglalkozni vele. Ha nehezére esik az értő olvasás akkor ott a lehetősége, hogy többször is elolvassa újra az e-mail üzenetemet és feldolgozza a benne szereplő információt.

márc. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
verd meg
márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, neked akkor is oda kell menned! Az nem úgy van, hogy meggondolod magad. Menj oda és csináld!


Üdv:

A diákszövetkezeti mentor.

márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!