Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek havi 700 nettó +...

Szerintetek havi 700 nettó + céges kocsi + céges telefon jó fizu a mai világban? Mert azt mondják, de én alig jövök ki belőle. Sokan keresnek ennyit?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 19:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/168 anonim ***** válasza:
94%

Itthon ez jó fizetésnek számít. Ha alig jössz ki belőle, akkor gondolkodj el azon, hogy mit cseszel el.

Mire költesz egy hónapban?

2022. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/168 A kérdező kommentje:
Nem eszek szar kaját, csak minőségit, piából is csak a jó borokat iszom. Márkás ruhákat veszek. Jó helyen lakom. Járok edzőterembe, szaunázni, snowboardozni (télen) wakeboardozni nyáron. Megyünk évi 2szer külföldre nyaralni. Wellnesselni 2 havonta. Aztán kb ennyi.. Ja meg a ház hitele…
2022. okt. 6. 20:21
 23/168 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem is elég gyenge, és kb arra elég, hogy egy átlag életet élj. 0 luxussal…"


Kérdező, nem tudom mire vered magad, ez így, hogy még autóra sem kell költened, mert aládteszik, teljesen jó kereset. Ebből azért, ha normálisan osztod be a pénzt, nem fogsz nyomorogni. Hiába okoskodsz itt, az emberek nagyobb része keres ennél kevesebbet, mintsem többet. Ez vidéken kb álomfizu, ott ennyit kb. a hivatalvezetők keresnek, meg cégvezetők, és ennyiből ott már luxus életet tudsz szinte élni. Ha meg neked nem felel meg, akkor tenni kell. A luxus nem jár alanyi jogon, valami olyat kell csinálnod érte, amivel jár. Attól, hogy siránkozol, hogy te nem élsz ennyiből luxus életet, nem javul a helyzet.

2022. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/168 anonim ***** válasza:
85%

átlagos medior fizu

nincs itt semmi látnivaló

2022. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/168 anonim ***** válasza:
100%

"Nem eszek szar kaját, csak minőségit, piából is csak a jó borokat iszom."


Már ne is haragudj, de ez sem átlag élet, mert az àtlag nem eszik jó kajàt és nem drága borokat iszik.


"Márkás ruhákat veszek. Jó helyen lakom. Járok edzőterembe, szaunázni, snowboardozni (télen) wakeboardozni nyáron.

Megyünk évi 2szer külföldre nyaralni. Wellnesselni 2 havonta. Aztán kb ennyi.. Ja meg a ház hitele…"


Akkor meg mégis mi kell még neked? Ez mind luxus, amiket felsoroltál, amit az àtlag ember nem tehet meg. Ennél többet már tényleg csak akkor tudnál felmutatni, ha Lamborghinivel járnál, meg 500 nm-es villád lenne.


Amúgy meg a márkás ruhán meg tudsz spórolni pénzt. Vannak kevésbé ismert márkák is, amik ugyanolyan minőséget kínálnak mint sok ismert márka. Nem is értem néha az ilyeneket.


Mindjárt kiderül hogy meg lehet élni havi 700k-ból csak itt gyk-n mindenki szeret siránkozni, meg rálicitálni a másikra, hogy ő 2 milliót keres stb...

2022. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/168 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy másodállást kell vallanod, vagy jobb állást keresnek,vagy lejjebb adni.
2022. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/168 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi a bajod? Mert amiket felsoroltál, az igen is luxus.
2022. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/168 A kérdező kommentje:
Ez luxus? Hogy elmegyünk nyaralni??? Meg nem 2000 Ft-os bort iszom? Ne vicceljünk már :) A luxus a Gucci
2022. okt. 6. 20:33
 29/168 anonim ***** válasza:
100%
Neked erre se telik, valamit változtatnod kell,szerintem irány plazmat adni, még keress másod állást. Segítek szívesen!
2022. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/168 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor mi a bajod? Mert amiket felsoroltál, az igen is luxus."


Az a baj, hogy sokan kínjukban már nem tudják mit csináljanak, meg a közösségi médiában is mindenki úgy tesz, mintha luxus életet élne, csak nyaralásról posztol, kölcsönautóban pózolásról drága óráról, ruháról, ékszerekről, szórja a pénzt aztán mindenki azt hiszi már hogy ez a természetes ésindenki így él. Ez amit a kérdező leír, kb a magyar emberek 20%-nak adódik meg, talán sokat is tippeltem így hirtelen.

2022. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!