Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek havi 700 nettó +...

Szerintetek havi 700 nettó + céges kocsi + céges telefon jó fizu a mai világban? Mert azt mondják, de én alig jövök ki belőle. Sokan keresnek ennyit?

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 19:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/168 anonim ***** válasza:
100%

Egész jó troll kérdés. De azért kilóg a lóláb néha a válaszok között.


Ha jól akarsz trollkodni, sokkal kevesebbet válaszolj! 😃

2022. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/168 anonim ***** válasza:
100%
Kommentmagnes provotroll...
2022. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/168 anonim ***** válasza:
100%

"Ez luxus? Hogy elmegyünk nyaralni??? Meg nem 2000 Ft-os bort iszom? Ne vicceljünk már :) A luxus a Gucci"


Igen, ez luxus, nem csak pénzben, hanem időben sem tehetik meg sokan, hogy évente kétszer nyaralgassanak, meg télen síeljenek Welnessezzenek kéthavonta stb. Az hogy neked semmi nem elég, a te bajod.


Ezeket a high end márkákat meg inkább elcseszett sznobokon látom többségében, semmivel nem adnak többet minőségben, mint egy normál prémium márka. Sőt valahol mondta is egy marketinges, hogy ezeket a márkákat valójában nem a gazdahoknak készítik, hanem azoknak az átlag feletti színvonalon élő embereknek, akik többnek akarják mutatni magukat, mint akik. Az igazi gazdagok pont nem aggatják tele magukat nagy logós ruhákkal, ha drágát is vesznek, nem a flexelés miatt.


A 2000 forintos bor meg már igenis színvonal. Ennyiért Tokaji borokból is lehet venni már normálisat, a többség csak az alsópolcos 500 forintos kannást veszi, meg a noname palackost. Ha neked a 2000-es is proli, akkor te tényleg luxus életszínvonalat élsz már. Nem tudom mi akkor a probléma, ha ezek kitelnek neked havi 700k-ból. Vagy mit szeretnél akkor? Neked szerintem a mindsetedben vannak a problémák nem a kereseteddel, ezt magadban kell rendbe tenni. Kereshetnél 3x ennyit is, valszeg akkor meg az lenne a bajod, hogy nem tudod kihozni a legújabb Ferrari mellé a legújabb Rolex órát mert arra már éppen hogy futja, meg még várólistás is...

2022. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/168 A kérdező kommentje:
Nemzetközi cégnél dolgozom, főleg nyugatra exportál a vállalat, és sokat járok is ki emiatt. Ezért látom is, hogy ezek a dolgok abszolút nem luxus kiadások, ha kicsit körülnézünk a világban. Egy Ferrari meg rolex nagyon-nagyon messze van a fizetésemtől. Egy új VW (ami átlagautó) egy éves fizetésem… Senkit nem akarok provokálni. A válaszok között többen is írják rajtam kívül, hogy ez nem sok… Lehet, hogy még pár éve ez a fizu sok mindenre elég lett volna, de ma már sajnos nagyon átlag életre elég csak… Vagy már arra sem! Sajnos ez a szomorú igazság, és engem is zavar!
2022. okt. 6. 21:40
 35/168 A kérdező kommentje:
2000 Ft meg egy üveg borért ne legyen már átlagos…
2022. okt. 6. 21:42
 36/168 anonim ***** válasza:
12%
A jobb EU-s orszagokban ez minimalber, gratulalok.
2022. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/168 anonim ***** válasza:
84%
Háát… többet keresek nálad, de ezerötszázért szoktam bort venni. És teljesen rendben lévő Gerét meg Vyliant. Mindegy.
2022. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/168 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem sok. Szerintem próbálj meg valami mellékest keresni, pl plazma adás, futarkodas másod állásban, szorolapozas, McDonald's, KFc itt lehet részmunkaidős munkát is vallani, esetleg építkezésen segedmunka, szívesen segítek neked!
2022. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/168 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jobb válaszokat próbálunk írni. Közben kiderül, az első válaszoló már leírta a lényeget. A kérdező nem az átlag magyar fizetésekhez viszonyít.
2022. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/168 A kérdező kommentje:
Számomra az jön le, hogy a válaszadók több mint fele ennél többet keres. Szóval a valóságban ennél magasabb az átlagbér. A KSH által közöltben nincsenek benne a boritékban kapott fizuk, így az emberek nagy része boldog mert az átlag felettinek érzi a fizetését, de rohadtúl nem az, mert vásárlóértékben semmit sem ér. És csak a magyar gondolja, hogy egy wellness hétvége meg a nyaralás luxus, mert nem, ez egy átlag által simán bevállalható dolog, csak elhitették vele, hogy ezt nem teheti meg.
2022. okt. 7. 06:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!