Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt nektek is kiégéshez...

Volt nektek is kiégéshez hasonló problémátok a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Egyre rosszabb állapotban megyek be dolgozni. Ennek elsősorban lelki okai vannak. Kezdem elveszíteni a motívációm, a munkakedvem. Nemrég történt, hogy megpályáztam cégen belül egy jó kis lehetőséget, hogy előre léphessek, de hiába feleltem meg a feltételeknek, elutasították a jelentkezésem és mást vettek fel a helyemre. Pobléma van az un. csapattal ami messze nem csapat, mert pl. a csapatmunka is hiányzik az egészből és ahelyett, hogy a dolgozók segítenék egymást, széthúznak. A másik a műszakrend. 12 órában kell dolgozni ráadásul úgy, hogy egyik nap nappal, utána éjszaka és rá 2 nap pihenő és indul újra az egész. A fizetés még mindig jó és talán a munkakörülmények is jobbak, mint más gyáraknál, de azért a zaj és a hőség nem kellemes munka mellett. A magánéletem unalmassá vált a munkarend miatt is. Fáradt, kimerült vagyok minden nap. Fájnak a lábaim és az izületeim a nehéz munkától. Egyre többet megyek táppénzre akkor is ha bajom van és már akkor is, ha nincs. Ennek előbb utóbb az lesz a vége, hogy leszámoltatnak a cégtől. Utánaolvastam és valószínűleg kiégés okozza nálam mindezt. Voltatok ti is hasonló helyzetben? Ha igen hogy jöttetek ki ebből az ördögi körből? Ismerőseim akiknek beszéltem erről azzal próbáltak motíválni, hogy jó a pénz, de szerintem az nem minden.
2022. okt. 28. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltam már így. Gondolom neked is csak a munka körül forognak a gondolataid, minden más meg el van hanyagolva, vagy nem jut rá időt.

Nekem az segített kijönni, hogy szakítottam időt arra amit szeretek, és abban az időben csak arra koncentráltam. Elfelejtettem minden bajomat es éltem a hobbimnak, és ez segített visszaszerezni a kontrollt.

2022. okt. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Audiban dolgoztam 7 évet, több féle műszakbeosztásban, úgyhogy mellette napi szinten folyamatosan kivoltam téve a stressznek. Megromlott az egészségem, magasvérnyomás enyhe cukorbetegség, alvásproblémák, már a szabadnapokon is ideges voltam és nem tudtam több hónapja normálisan aludni.

Anyagilag megérte ott lenni, de a pénznél vannak fontosabb dolgok is.

Most jelenleg itthon vagyok, és idén már nem is megyek dolgozni, az orvos tanácsára kipihenem magamat.

Teljesen átérzem, amit leírtál kérdező.

2022. okt. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


#2: Még a Audinál dolgozol vagy eljöttél onnan?

2022. okt. 28. 09:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, tegnapi naptól már nem vagyok Audis.
2022. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%
Nekem mindig ez volt. Aztán az is kiderült miért. Most már boldog vállalkozó vagyok, nagyon-nagyon sokkal keresek többet mint egy halandó (akár it vagy burkoló szakterületeket figyelembe véve).
2022. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!