Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ötletek? Magyarul nem beszélõ,...

Ötletek? Magyarul nem beszélõ, de oroszul és angolul fluent barátomnak keresek munkát. Részletek alább.

Figyelt kérdés
Az illetõ építōipari erõsáramú technikus, meg a szállodaipari szamárlétrát is megjárta de bármit elvállal, amihez nem kell vezetni es magyarul beszélni. A gond csak az, hogy a Velencei-tó mellett nehézkes, nem kell sem az orosz, sem az angol nekik, Pestre utazni meg idõben és anyagilag nem megoldható, ahogy a gyári összeszerlõ munka sem. Eddig kb 200 CV-t küldtem körbe, de semmi. Igaz, eddig nem volt magyar telefonszámunk. Bármilyen ötletért megy a pacsi, azoknak is, akik szerint a lehetetlent súrolom.

#nyelvtudás #Magyarul nem beszél #Hazaköltözünk
2023. nov. 1. 09:16
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Gugli: magántanár kereső.
2023. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
+ jofogas.hu és FB marketplace
2023. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Koszi, tolom a hirdeteseket minden feluletre, amint lesz magyar telszamunk, de az mar csak egy het :)
2023. nov. 1. 13:35
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét? 2 perc alatt vehetsz egy sim kártyát online, holnapra kiviszi hozzád a telekom futárja.
2023. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
Hirdetést email címmel is fel lehet adni, halló.
2023. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
15: Valoban. Ezt 200 alkalommal probaltam. Valasz: Nulla.:(
2023. nov. 1. 14:15
 17/48 A kérdező kommentje:
14: egy het mulva erkezunk Mo-ra. Angliaba nem szallit a telecom futar, sot E simcardot sem lehet kerni, egyik szolgaltatonal sem, mert be kell menni szemelyesen. Ismeretlen fogalom otthon az sms-ben kikuldott ugyfelazonosito mind a kormanyablakban, mind a mobilszolgaltatoknal.
2023. nov. 1. 14:16
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Bébiszitterként is megpróbálkozhat dolgozni. Nem lesz jogosult nyugdíjra, de gondolom a 15 év amúgy sem biztos, hogy összejön neki itt. Azt hiszem TB-t külön kell fizetnie, de ha nem EU állampolgár amúgy is így lenne, ha dolgozna is. Ha jól beszél angolul, akkor egész jól lehet bébiszitterként is keresni.


Esetleg multiknál bepróbálkoznék IT-tesztelőként vagy telefonos ügyfélszolgálatosként, mindig keresnek angolul tudó személyeket.

2023. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon a babyszitter keresők csoportjában tudtok bébiszitterkedési lehetőségeket keresni. Van a háztartási alkalmazottakat kereső facebook csopi is.
2023. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Nem lesz babysitter, IT-hoz hulye (bocs), o egy melos, de nem 3 muszakban sot egyben sem ha szalag mellett tortenik. Megertem: neki stabil meloja van itt, es nem az o anyjaval van baj, hanem az enyemmel. Csak ez esetben nem tudunk egyutt maradni, de most eppen ugy itelem meg a helyzetet, hogy, ha minimalis aldozatot sem hoz es vakacionak fogja fel melokereses helyett az otthon toltendo 1 hetunket -akkor menjen a dolgara. Mindent egyszerre nem lehet, neki stabil meloja van itt es nekem is -csak egy db anyam van, slussz. Koszi a segitseget mindenkinek, en ezt most lezarom, es azert, mert elkezdtem tok tisztan latni, hogy ez nem is miattam nem mukodik, hanem mert az uriember azt hiszi, otthon is ugy mukodnek a dolgok ahogy itt, majd o jobban tudja es mert legfokeppen: nem varom el, de nem is szeretnek ahhoz tartozni, aki ennyire magaval van elfoglalva.
2023. nov. 1. 14:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!