Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ötletek? Magyarul nem beszélõ,...

Ötletek? Magyarul nem beszélõ, de oroszul és angolul fluent barátomnak keresek munkát. Részletek alább.

Figyelt kérdés
Az illetõ építōipari erõsáramú technikus, meg a szállodaipari szamárlétrát is megjárta de bármit elvállal, amihez nem kell vezetni es magyarul beszélni. A gond csak az, hogy a Velencei-tó mellett nehézkes, nem kell sem az orosz, sem az angol nekik, Pestre utazni meg idõben és anyagilag nem megoldható, ahogy a gyári összeszerlõ munka sem. Eddig kb 200 CV-t küldtem körbe, de semmi. Igaz, eddig nem volt magyar telefonszámunk. Bármilyen ötletért megy a pacsi, azoknak is, akik szerint a lehetetlent súrolom.

#nyelvtudás #Magyarul nem beszél #Hazaköltözünk
2023. nov. 1. 09:16
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%

"de most eppen ugy itelem meg a helyzetet, hogy, ha minimalis aldozatot sem hoz es vakacionak fogja fel melokereses helyett az otthon toltendo 1 hetunket -akkor menjen a dolgara."

Kicsit fura felfogásod van, ha mindössze 1 hétre jöttök Magyarországra és azt az 1 hetet a magyarul nem beszélő orosz párod nem foghatja fel vakációnak, hanem hajszolnád bele itt valami munkába. Vagy csak én vagyok fura?

2023. nov. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Kedves 21-es, mivel senki sem mondta, h menjen a dolgara, csupan annyit, hogy mindent megteszek, h melot talaljak a szamara ertekelve, hogy a SAJAT anyam miatt hajlando lenne Mo-ra koltozni, csak nem fogja fel, hogy ez az egy het munkakeresesrol szol, ezert ignoralom a velemenyed. Elni es elni hagyni-mi igy gondoljuk, ha nehez is.
2023. nov. 1. 17:50
 23/48 anonim ***** válasza:
53%
Minek költözne ő ide, ha stabil melója van Angliában? Majd néha találkoztok, amikor kijön a lépés.
2023. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
A kerdes nem ez volt. Tokre mas. koszi
2023. nov. 2. 21:19
 25/48 anonim ***** válasza:
Van közös gyermeketek?
2023. nov. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:
Nincs. Ez miert relevans a kerdes szempontjabol?
2023. nov. 3. 08:56
 27/48 anonim ***** válasza:
Csak a költözés szempontjából lehetett volna releváns. De ebben a kapcsolatban úgy tűnik te hordod a nadrágot, úgyhogy valószínűleg úgyis az lesz, amit te akarsz. 😂
2023. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Nezd, mivel en beszelek magyarul, o pedig nem, muszaj e etkintetben a nacit hordanom, akkor is, ha kenyelmetlen. Mo-rol annyit tud, amennyit nyaron latott belole mialatt uszkalt a toban. Perpill az tortenik, hogy a sjata szemevel kell latnia, hogy allast keresni bizony nehez dolog, ha nem beszel magyarul, mert ugye nem Pesten fog dolgozni (ha fog) es videken az angol vagy az orosz nem annyira szukseges, mint a fovarosban. Nyilvan eltartani nem tudok 3 embert-anyamat es amagamat, meg ot is beleertve, ennyi a lenyeg, ezert irtam ki a kerdest. Vs. O nem tud szalag mellett dolgozni, nem tud hangos zene mellett dolgozni, nem vezet, nem beszel magyarul es egy muszakos munkat keres, ami ugyan barmi lehet, de nyelvtudas nelkul, 200 CV-t korbelkuldve azt lattam, hogy nem kell sehova. Megprobalunk szemelyesen hazalni a kornyeken -az o otlete volt, mert nem hiszi el, hogy a HR-eseket nem lehet csak ugy elerni, de ebben tevedhetek is- mas otletem nincs, akinek van, azet szivesen fogadom es koszonom is.
2023. nov. 3. 09:12
 29/48 anonim ***** válasza:
Azzal amúgy tisztában van, hogy a töredékét fogja itt keresni, mint Albionban?
2023. nov. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

"Az illetõ építōipari erõsáramú technikus, meg a szállodaipari szamárlétrát is megjárta de bármit elvállal"

Környékbeli szállodákban mindenes-karbantartó-gondnok-kertész allások?

2023. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!