Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ötletek? Magyarul nem beszélõ,...

Ötletek? Magyarul nem beszélõ, de oroszul és angolul fluent barátomnak keresek munkát. Részletek alább.

Figyelt kérdés
Az illetõ építōipari erõsáramú technikus, meg a szállodaipari szamárlétrát is megjárta de bármit elvállal, amihez nem kell vezetni es magyarul beszélni. A gond csak az, hogy a Velencei-tó mellett nehézkes, nem kell sem az orosz, sem az angol nekik, Pestre utazni meg idõben és anyagilag nem megoldható, ahogy a gyári összeszerlõ munka sem. Eddig kb 200 CV-t küldtem körbe, de semmi. Igaz, eddig nem volt magyar telefonszámunk. Bármilyen ötletért megy a pacsi, azoknak is, akik szerint a lehetetlent súrolom.

#nyelvtudás #Magyarul nem beszél #Hazaköltözünk
2023. nov. 1. 09:16
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
SSC vonalat megpróbáltátok?
2023. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Igen, azt is, es folyamatosan tolom minden iranyban. Ahol elerheto telszam, ott is, sot ahol nem keresnek eppen senkit de a a kornyeken van -ott is.
2023. nov. 3. 11:27
 33/48 A kérdező kommentje:
A szallodakat -mindegyiket is- lejárjuk személyesen ebben az egy hétben, sot a konyhai kisegito helyeket is. Meg a karbantarto helyeket is, mert emailben semmi. Igen, tudja, hogy keveset fog keresni, de meg en is, de szeretnenk egyutt maradni(mindketten, tehat nem en eroltetem a dolgot, o is akarja) -anya meg csak egy van.
2023. nov. 3. 11:30
 34/48 A kérdező kommentje:
Meg valami: olyan halas vagyok, hogy idot szantok a kerdesemre es toritek a fejeteket :) Koszonom.
2023. nov. 3. 11:31
 35/48 anonim ***** válasza:
Az nem opció, hogy te jössz, ő meg kint marad? Akar egyáltalán országot váltani?
2023. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Igen. Gondolj bele, az a penz, es az az ut, amit itt elkoltunk lakberre mikozben anyu beteg -nem jarhato. Neki sem. Okes, itt nyugisabb az elet meg tobb a penz, de a penz mit jelent, ha beteg egy szeretted? En vegigcsinaltam apu halalat ugy, hogy nem tudtam ott lenni vele az utolso 3 honapjaban, mert az elozo 3 honapban mindent is ra koltottem. Akkor a parom nem volt mellettem, egyedul csinaltam vegig es ahalala napjan is dolgoztam, mert muszaj volt. Nem kivanom senkinek-magamnak sem megegyszer. A parom erdekes modon szeret, a csaladomat is szereti, Magyarorszagot is. Neki elso korben nem a penz a legfontosabb, bar nyilvan minden penz segitseg, mert egyedul keves leszek, hanem az, hogy beilleszkedjen es megtanulja a nyelvet. En is -es barki-zavarban lenne, ha hirtelen Litvaniaba kellene koltoznie, ami szinten egy iszonyu bonyolult nyelv es csak Vilniusban beszelik az angolt sokan. Probalok mindent megtenni amit tudok, mert nagyon ertekelem, hogy hajlando jonni, csak az az egyetlen baki, hogy MAKACS es nem hiszi el nekem, hogy Mo-on marha nehez nem oeratori allast talalni meg az o szakmajaban elhelyezkedni egymuszakos meloskent.
2023. nov. 3. 11:57
 37/48 A kérdező kommentje:
Meglatjuk. Illetve meglatja a sajat szemevel a maga tapasztalatai szerint-es aztan eldonti, addig vegigtalpaljuk a lehetosegeit. Koszonom a valaszokat, kerek szepen drukkot :)
2023. nov. 3. 12:01
 38/48 anonim ***** válasza:
Anyukád hány éves, kedves kérdező?
2023. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Szerintem itt heteken belül munkát találni esélytelen. Mármint nekem mindig legalább 1-2 hónap, mire lesz valami és végigmennek az állásinterjúk. Persze azért próbálkozni mindenképp kell, de azért én erre számítanék.
2023. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Kérdező, tehát a párod Litvániából származik?
2023. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!