Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ötletek? Magyarul nem beszélõ,...

Ötletek? Magyarul nem beszélõ, de oroszul és angolul fluent barátomnak keresek munkát. Részletek alább.

Figyelt kérdés
Az illetõ építōipari erõsáramú technikus, meg a szállodaipari szamárlétrát is megjárta de bármit elvállal, amihez nem kell vezetni es magyarul beszélni. A gond csak az, hogy a Velencei-tó mellett nehézkes, nem kell sem az orosz, sem az angol nekik, Pestre utazni meg idõben és anyagilag nem megoldható, ahogy a gyári összeszerlõ munka sem. Eddig kb 200 CV-t küldtem körbe, de semmi. Igaz, eddig nem volt magyar telefonszámunk. Bármilyen ötletért megy a pacsi, azoknak is, akik szerint a lehetetlent súrolom.

#nyelvtudás #Magyarul nem beszél #Hazaköltözünk
2023. nov. 1. 09:16
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Igen, Litvan.
2023. nov. 3. 15:35
 42/48 A kérdező kommentje:
38\; nem relevans
2023. nov. 3. 15:36
 43/48 anonim ***** válasza:
Litvániában tök könnyű online vállalkozást indítani, igaz?
2023. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

43: Nem ertem, mire jo ez. Feltettem egy kerdest, amire kaptam nehany ertelmes es segito szandeku valaszt. De NEM tettem fel olyan kerdest, hogy mit lehet kezdeni litvaniaban, hogyan kell koltozni es hany eves az anyam. Koszonom a segitokesz valaszokat, a tobbire nem reagalok, van mas gondom is, mint azokkal foglalkozni, akik ide jarnak gõzt kiengedni. Mindenkinek koszi aki segiteni probalt, pl a megyebérlet, az otthoni nyelvtanari allas kifejezetten hasznos volt.


Mindenkinek jo egeszseget kivanok.

2023. nov. 3. 20:34
 45/48 anonim ***** válasza:

Anyanyelvi tanárnak is jelentkezhetne általános iskolákban, középiskolákban. Tanárhiány van, mindenütt örülnek egy orosz és angol anyanyelvi tanárnak.

Mellette magántanítványok online, skype-on.

2023. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Angoltanár.

[link]

2023. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Angol, orosz magántanárnak, van még pár hasonló oldal. Online is lehet tanítani, vagy Bp-en bármelyik egyetemre beül a tanítványával:

[link]

2023. nov. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Koszi ujra mindenkinek. Magyarorszagon voltunk egy hetig megnezni, mi ujsag, hol a helyunk a munkaero-piacon. A tanarokat valoban keresik, akkor is, ha nem kepesitett, de fluent vagy ahhoz kozeli. Erre jo eselye lehet. A szakmajaban azonban nem tud elhelyezkedni a nyelvtudas hianya miatt, sot egyszeru takaritonak sem kellett. Mosogatni igen, 1200 Ft/ora. Amikor egy hotelben az volt az indok, hogy nem kell szobafiunak, mert ferfi, es aferfiak nem tudnak takaritani-az mondjuk megdobbentett, de osszessegeben jo volt otthon. Gondolkozunk, mar van ralatasunk a munkaeropiacra. Koszi a rank szant idot minden valaszolonak :)
2023. nov. 14. 12:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!