Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a véleményed az állatkísérl...

Mi a véleményed az állatkísérletekről?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdtem egy új munkahelyen, ahol gyakorta végzünk állatkísérleteket. Szigorúan szabályzott minden egyes részlete a kezelésnek, az állat tartásától magán a folyamaton át egészen a takarításig. De sajnos, amikor ismerkedésnél előkerül a "ki mit csinál" téma gyakran keletkezik lincshangulat, ha megemlítem én mivel foglalkozok. Egészen eddig abban a tévhitben éltem, hogy a 20+os korosztály zöme azért képes agyilag feldolgozni, hogy nem kerülhet ki semmilyen vegyi anyag emberek közé amíg nem teszteltük, hogy milyen hatása van az élő szervezetre. Nem kell szeretni, mi sem szeretünk fájdalmat okozni az állatnak, de nehogymá' hazudoznom kelljen arról mivel foglalkozok...

#munka #vegyszer #állatkísérlet #szilveszterihangulat
2016. dec. 31. 17:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
11%

Szükséges,de nem túl jó.Mondjuk én nem szeretem a rágcsálókat,nem sajnálom őket,kutyát/macskát/lovat igen.


Utolsó!Mert a kutyád szeret téged,a disznó nem.A kutya okos,ragaszkodik,családjának tekint,a disznó nem.A kutya bízik benned,a disznó nem.Ilyen egyszerű.

2017. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
18%

A kutya csak talpnyaló, csicska, a falatért, meg a meleg helyért "szeret" téged.

Ja és disznót pont lehet úgy tartani, mint kutyát :) elvetemült vegánok szoktak is.


Álszent dolog sajnálni, hogy más kultúrákban megeszik a kutyát, amikor nálunk meg az őzikét meg a nyulat is megeszik. Meg, hogy hány kutya él borzalmas körülmények között az országban, láncon, éheztetve stb stb.

Senkit nem érdekel ez, csak ha ezt mondod akkor pózolhatsz a nem létező humánumoddal.

2017. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
44%

Te nem vagy normális.Látszik,nincs kutyád.A kutya úgy tud szeretni mint egy Ember,más állat nem.

Szerinted akkor az emberevés,gyerekverés is normális?Mert aki egy olyan állatot mint a kutya képes lenne megölni,annak valami baj van az agyával...

2017. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
54%
Disznó hogyne tudna szeretni unokatesómmal egyik éven disznó showt csináltunk ősszel. Bújtak kérték a jutalom falatot(csalàn) hàtvakaràsra feküdtek vagy űltek követtek minket. Mèg egy év és sokat haladtunk volna. Mintha érezték volna , hogy nagyapa utolsó két hìzója. Ja nagyapa beszélgetett velük ha hozzàjuk szólt köszöntek neki. Jó vszinű azt mondták hol a kaja bakker:)) De làtvànyos volt.
2017. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
2%

Az emberevés nem normális nyilván. Ezt hívják hamis dilemmának amikor így próbálsz érvelni :) felállítasz egy hamis helyzetet és ott kell állást foglalni, pedig a felvetés is ostobaság.

Semmilyen állat nem tud úgy szeretni érezni, mint egy ember. Ez hülyeség.

És volt a családomnak kutyája amúgy.

2017. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
75%

kedves 21-es!


ha a disznót nem rakod be egy 2 m2-es ólba és hagyod, hogy a saját ürülékébe fetrengjen, hanem úgy tartod, mint a kutyát, ő is szeretni fog téged, de még a nyúl, a szarvasmarha, az egér, a patkány és a csirke is.


ja és a kutyahús-fesztiválra is főleg tenyésztik a kutyákat. az pedig kiváltképp érdekes, h ha kihoznál egy olyan "tenyészetből" egy kutyát ugyanúgy szeretne téged, mint egy másik.

2017. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
56%
Gyomorforgatónak találom. Szerintem igenis teszteljenek embereken. Sokan csinálnak pénzért sok egyéb kísérletet vagy tudományt.
2017. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
44%

"Gyomorforgatónak találom. Szerintem igenis teszteljenek embereken. Sokan csinálnak pénzért sok egyéb kísérletet vagy tudományt."


Mert azt nem találnád gyomorforgatónak, ha ezért külön ártatlan embereket kéne speciálisan steril környezetben "tenyészteni"?

2017. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
#28 önkéntesen gondoltam nem úgy hogy kényszerítik őket. Sokan jelentkeznek kíséletekre önként.
2017. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
Ki beszélt a tenyésztésről? Ezt bővebben megfogalmaznád?
2017. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!