Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi a véleményed az állatkísérl...

Mi a véleményed az állatkísérletekről?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdtem egy új munkahelyen, ahol gyakorta végzünk állatkísérleteket. Szigorúan szabályzott minden egyes részlete a kezelésnek, az állat tartásától magán a folyamaton át egészen a takarításig. De sajnos, amikor ismerkedésnél előkerül a "ki mit csinál" téma gyakran keletkezik lincshangulat, ha megemlítem én mivel foglalkozok. Egészen eddig abban a tévhitben éltem, hogy a 20+os korosztály zöme azért képes agyilag feldolgozni, hogy nem kerülhet ki semmilyen vegyi anyag emberek közé amíg nem teszteltük, hogy milyen hatása van az élő szervezetre. Nem kell szeretni, mi sem szeretünk fájdalmat okozni az állatnak, de nehogymá' hazudoznom kelljen arról mivel foglalkozok...

#munka #vegyszer #állatkísérlet #szilveszterihangulat
2016. dec. 31. 17:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 A kérdező kommentje:

A veganok is ugyanugy hozzajarulnak az allatok "kizsakmanyolasahoz" mint akarki mas. Maximum az mondhatja, hogy nem huz hasznot beloluk aki a vadonban el es mindent maga allit elo a kornyezeteben fellelheto eszkozok segitsegevel.


Ergo aki egy kenyelmes belvarosi lakasban siratja az allatokat egy internetes forumon az sem jobb semmivel, annal aki ket pofara zabalja a csirkecombot.

2017. jan. 31. 09:29
 62/75 anonim ***** válasza:
80%

lol! azért van némi különbség szerintem :D

kifogást mindig lehet találni, de a vegánok sokkal kevésbé járulnak hozzá

2017. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 A kérdező kommentje:
Ez inkabb teny, mint kifogas.
2017. jan. 31. 20:24
 64/75 anonim válasza:
28%
Büszke lehetsz magadra te szadista ÁLLAT!
2017. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 A kérdező kommentje:
Remélem minden oké. :(
2017. febr. 1. 16:42
 66/75 anonim ***** válasza:
Meg mindig beaglekon kísérleteznek?
2017. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 A kérdező kommentje:
Igen.
2017. febr. 10. 21:26
 68/75 anonim ***** válasza:
Miért emeled ki folyamatosan a kérdésed, ha csak a tieddel megegyező véleményt fogadsz el?
2017. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 A kérdező kommentje:

Elfogadok az enyemmel ellentetes velemenyt is, ha az kelloen megalapozott. Az, hogy egyesek indulatbol hisztiznek az nem esik ebbe a kategoriaba. Ez esetben megprobalom kicsit jobb belatasra birni oket.


Meg mert ehhez van kedvem.

2017. febr. 28. 08:15
 70/75 anonim ***** válasza:
Akkor kérdeznék. Nem kötekedésből, de hogy lehet, hogy vannak kozmetikai termékek, amik állat kísérletek nélkül is kikerülhetnek, azaz cruelty free-k? Ha többszáz márka így is képes rá, más márkák miért nem?
2017. febr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!