Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért viselkedik ilyen érdekes...

Miért viselkedik ilyen érdekesen a nyuszink?

Figyelt kérdés

A helyzet különös. :) Van egy törpenyuszink, akihez én a nap bármely szakában oda tudok menni, összebújunk, simogathatom, körbe ugrál, nyalogat, "rodeózik" stb.

De anyukámnak nappal nem engedi meg, hogy simogassa, szeretgesse, van mikor egyszerűen hátat fordít neki, vagy arrébb ugrál. Mikor én megyek oda hozzá, akkor pedig kedves. Este viszont anyukám is simogathatja, sőt össze is bújnak.


Vajon miért viselkedik a nyuszi így anyukámmal? Nappal nem, de este lehet őt szeretgetni? Én pedig bármikor szeretgethetem. :)


2011. okt. 21. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
hát azt tudom tanácsolni anyukádnak vegyen egy anakondát és rakja őket össze egy kis idő múlva összeszoknak és többé már nem lesz gond
2011. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kedves első válaszoló, te mekkora paraszt vagy!

Mellesleg szerintem csak azért ilyen az anyukáddal, mert nagy valószínűséggel te vagy a gazdája, te töltesz több időt vele és ezért nem tűr el mást. Az én nyulam nem igazán csinál ilyet, mivel nem benn a lakásban tartjuk.

2011. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálunk hasonló a helyzet, csak nincs napszakhoz kötve :) akitől kaptam a nyuszit azt mondta, hogy az idegenekkel viselkedik így, valószínűleg ismerkedik. de néha engem sem enged közel magához (bár elég szeszélyes a nyuszi) szóval lehet, hogy a hangulatától függ.
2011. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

a második válaszoló egy taj paraszt

de ez segítene

[link]

2011. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jééézusom, ember..........
2011. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Érdekesség, hogy nem én vagyok a "gazdája", anyukám eteti, rakja rendbe, stb. Ő kapta, csak én is foglalkozok vele. :)Valószínűleg a szeszélyessége miatt viselkedik így.
2011. okt. 22. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!