Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve ismerek egy srácot és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve ismerek egy srácot és eléggé érdekesen viselkedik velem. Mi a véleményetek? (bővebben lejjebb)

Figyelt kérdés
Egy színjátszótársulatba járunk, barátnőmön keresztül ismertem meg 3 éve nyáron és amikor megismertem, volt barátnője. Jött hozzám egy párszor, nagy gépzseni, mert mindig tönkrement a gépem és hát a szerelés végén mindig jól elbeszélgettünk, az ölében kötöttem ki, vagy egymáshoz bújtunk...aztán a következő 2 barátnőjével is ez volt, mindig jött hozzám, és eléggé eldurvultak a dolgok, miközben volt barátnője...és kezdtem félni, hogy úr isten mi lesz ebből...és volt olyan időszak, hogy megsértődött mert épp olyan napja volt meg minden...és már kb. 1 éve nincs barátnője és eddig nagyon jól elvoltunk, mentem hozzá, ő is hozzám és akkor is eldurvult minden... de a szüzességem nem adnám neki...de aztán kijelentette, hogy ő nem tud szeretni, keressek mást stb... De amikor próba van a színjátszókkal, akkor mindig odajön összevissza puszilni, elhív magához, bocsánatot kér, stb... én nem értem őt, miért csinálja ezt... Most már összevesztünk végleg, ő is megmondta a magáét, én is... Valaki tudna segíteni???
2009. júl. 14. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a srác tényleg kész szinjátszó:D

Nem tudna szeretni de mégis?

Beszéld meg vele hogy ez neked igy nem megy pl amikor bocsánatot kér, kérdezd meg hogy mit akar töled, mikor ö maga mondta h nem tudna szeretni...

2009. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Áh, köszi :)
2009. júl. 14. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem tudja h mit akar,vagy megijedt...lehet h annyira tetszel neki,mint még más sose...és ez megijeszti,de ez csak feltételezés...
2009. júl. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez attól függ hány évesek vagytok?

és mi durvult el? csókolóztatok? egyéb? ezek szerint felmerült anno a kapcsolat kérdése.... csak megkéne beszélni mert egyértelmű hogy mind2en oda vagytok/voltatok egymásért csak nagyon rossz az időzítésetek

2009. júl. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én 16 vagyok, a srác meg 18... Igen, csókolóztunk, meg még jó sok egyéb, csak szex nem... Nem nagyon látszott rajta /szerintem/, hogy odalenne értem, de mindig nagyon kedves volt, meg aranyos, meg segítőkész, próbán mindig puszipuszi, ölelgetett, meg az ölében ültem, ha mentünk fellépni, akkor mellettem ült, stb... de nem értem, hogy miért mondta azt a multkor, hogy nem tetszek neki, keressek mást, nem tud szeretni, stb... mondhatta volna 3 évvel ezelőtt, akkor nem bántott volna meg ennyire...
2009. júl. 15. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!