Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tényleg nem vagyok normális...

Tényleg nem vagyok normális hogy ennyi állatom van?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, és anyukám szerint nem vagyok normális. Tény, hogy sok állatom van, de mindnek megvan az oka, hogy miért. Anyukám ki akar tenni pár állatomat a házból..

Úgy kezdődött at egész hogy kb 12 éves koromban kaptam meg a Golden Retrieveremet, aki a mai napig megvan. Utána kisírtam magamnak egy törpennyuszit rá 2 évre, ő is él még. Aztán történt, hogy 16. szülinapomra a barátom váratlanul vett nekem teknőst, aki szintúgy él még. Utána barátnőm vett egy dzsungi hörit, de nagyon nem szerette, így nekem adta, mert sajnáltam, hogy rossz élete van. Aztán nem sokkal rá mikor mentem az állatkereskedésbe kajáért, láttam, hogy egy hörit kivesznek a többi közül és elviszik hátra. Érdeklődtem mi van vele, és mondták, hogy beteg, meg fog biztos halni. Úgy éreztem haza kell hoznom, mondom hátha meggyógyul, és láss csodát, meggyógyult és bár már kicsit öreg, de itt van velem:) Nemrég meg, anya huga vett a kisfiának egy csincsillát, de nem szeretik, ezért befogadtam őt is:D Aztán a padlásunkra beköltözött most a hidegben egy nyest, apa befogta, de én nem akartam kitenni a hidegre, ezért befogadtam és már oltást is kapott és nagyon jól elvagyunk:) Ja meg van akváriumom is már régóta:) Szóval van egy kutyám, egy nyuszim, egy tekim, 2 dzsungáriai törpehörim, egy csincsillám, egy nyestem, és egy akváriumom:D

De sajnáltam őket mikor rossz helyen voltak, és nem szerették őket. Én pedig jó, felelős gazdijuk vagyok és rengeteg törődést kapnak tőlem. Hogy győzzem meg anyát, hogy ne dobjon ki egyetlen állatomat sem?:(


2017. jan. 14. 14:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amúgy anyád empatikus ember lehet, nekem az a mákom hogy anya úgy 35 éve tengerimalac mániás, a legutóbbi 3-ért 150 km-t utaztunk egy irányba hogy a kinézett mentett malacokat hozhassuk el a tengerimalacvédőktől :D

Inkább örülne hogy plusz munkát válalsz csakhogy fent tudd tartani az állataid. Viszont a malacnak is jó lenne egy társ, gondolj bele, ők napi 23 órában tök egyedül ülnek a kecóban (csinnel, nyúllal össze ne rakd, szigorúan tilos ezt bármelyik állat tartója megmondja).

2017. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Normális vagy. Ha ez megnyugtat: körimnek 4 nagytestű kutyája, 2 macskája,halai,és egy kerti kis "épületben " 4 nyuszi, és 5 tengerimalac van :)
2017. márc. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!