Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz minőségű tápból melyik...

Rossz minőségű tápból melyik a "legjobb"?

Figyelt kérdés

Nagyon maximum 200 Ft/kilót tudok kifizetni érte sajnos. :(

Főzni nincs időm.


2011. okt. 21. 12:20
1 2 3 4 5
 41/43 anonim válasza:

Hány kilós a kutya , mert pl ha a hűtőbe fér akár 2-3 napra a csirkefej- csirkeláb pörkölt eltárolható + vitamin.

A hozzá való kukorica kása pedig kevés alapanyag igénnyel kb. 5-10 perc alatt megvan !

2013. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
74%

Elnézést előre is, de teljesen leakadtam ezen a 200 Ft/kg-s áron... :O Létezik egyáltalán annyiért ehető kutyatáp? :O Mert én még, őszintén szólva, nem láttam annyiért tápot, ami persze, nem azt jelenti, h nem is létezik.

Mi sem állunk fényesen anyagilag, bár lehetne rosszabb is a helyzet, de a mi kutyánk Pedigree-t eszik, amihez kiegészítésként olcsóbb konzervet kap, illetve házi kosztot, mert szinte mindenevő a kutya. (Csokit nyilván sosem kap, mert az kinyírná a máját.)

De erről ennyit.

Én annyit fűznék hozzá érdemben a kérdéshez, hogy ha nincs pénzed jobb minőségű eledelre, akkor valahogy meg kell oldani, ki kell szorítani még is csak az időt a főzésre, amit nem is kell mindennap megtenni, ha egyszerre több napi adagot elkészítesz, mert hűtőben eláll pár napig és utána már csak fel kell picit melegíteni, hogy ne jéghidegen tedd az állat elé, mert nem egészséges.

Állateledelesnél lehet kapni tűrhető áron csirke fejet/farhátat, amit önállóan is a kutya elé tehetsz, de maradék házi koszttal is dúsíthatod, vagy, ha telik, akkor főzöl hozzá neki rizst, ami talán a legjobb megoldás, mert jól laktatja az állatot és még egészséges is neki!

Megértem a helyzetedet, mert sokan vannak úgy, hogy pár évvel ezelőtt még sokkal jobban kerestek, mint manapság, még sem dobják az utcára az állatukat, vagy adják be menhelyre. (Menhelyen nem is vesznek be csak úgy állatot, ha gazda viszi oda!)

Amíg igyekszik az ember azon lenni, hogy a kutya ne éhezzen, ne szenvedjen, a szegénység ellenére se, addig nem kell leszólni senkit, csak azért, mert nem tud anyagilag annyit megadni a kutyájának, mint mondjuk a tehetősebb gazdik!

Nem gondolom, hogy az lenne a követendő példa, hogy "hát most rosszul állok anyagilag, akkor gyorsan megszabadulok a kutyától!"

A sok leszólónak pedig: hogy jöttök ti ahhoz, hogy más felett, ismeretlenül ítélkezzetek?! Ráadásul sokszor minősíthetetlen, embertelen stílusban gyalázkodtok, akadt olyan, aki egyenesen LELUSTÁZTA a kérdezőt.

Mindezt azért engeditek meg magatoknak, mert az internet ápol és eltakar, nem kell megválogatni a szavakat, nyugodtan pöföghettek másra embertelenül, rázúdíthatjátok a másikra a hétköznapokon felgyülemlett dühötöket.

Megnézném szívesen, hogy a kérdezővel szemtől-szemben melyikőtöknek lett volna ugyan akkora mellénye, mint itt, egy fórum sorai közé bújva! Sok szánalmas, ostoba ember él a földön, sajnos.

2013. nov. 23. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
A itt sok "okos " tápszakértő " már laboratóriumi úton bevizsgálta mindet..
jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!