Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz később baj, hogy...

Nem lesz később baj, hogy ezekben a hidegekben a házban van a bernáthegyink?

Figyelt kérdés

Nagyon sajnáljuk, bár van háza, de szépen el van idebenn is, úgy hogy már napok óta csak sétálni meg wc-zni megy ki, engedjük ki.

Nem lesz ebből később vmi negatívum, nem fog majd kinn megfázni, ha újra kinn fog aludni meg élni?

Vagy nem lenne szabad behozni? Vagy a bunda így is, úgy is védi majd ha kimegy... Szeretem és nagyon sajnálnám, ha ebben a nagy hidegben nem lehetne velünk a meleg nappaliban, de ártani sem szeretnék neki!


2012. febr. 6. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekünk Huskynk van. Mondjuk Ő szoba kuyta,de eszméletlenül teszik neki a hó, még egy óra múlva sem látom rajta, hogy fázna, vagy bármi....én annál inkább. Miután átsétáltatott minden féla hóbuckán tele a hócipő XD

Szerintem is nyugodtan maradhat kint...nekem a kutaybarát hideg a -15 (de csak az erre az éghajlatra kitaláltaknak)

2012. febr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%
Beengedtél a hideg miatt egy olyan kutyát, ami a -50 fokos orosz télre lett kifejlesztve? Eszemmegáll....
2012. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Be, képzeld! és nagyon örül ennek!


Köszi a válaszokat! :)

2012. febr. 7. 10:58
 14/14 anonim válasza:
Ha tényleg bernádhegyi akkor engedjétek ki . Ezt a fajtát eredetileg arra használták hogy a lavina áldozatait kiássa. Vastag a bundája is . Remekülérzi magát ilyenkor . ( A nagy meleg nem tesz jót neki )
2012. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!