Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A behívást hogy tanítják a...

A behívást hogy tanítják a kutyasuliban az első órákon?

Figyelt kérdés

A kérdést úgy értem, hogy ahhoz, hogy a kutya tudja, hogy ha elhangzik a parancsszó, neki azonnal rohannia kell a gazdihoz - mit alkalmaz a kiképzőtök és hogyan?


Tegnap voltunk egy kutyasuliban és kikerekedtek a szemeim, majd a végén mesélek, ha kíváncsiak vagytok rá. Lehet, hogy csak én túlzom el a dolgot, de merőben más ez a suli már alapokat is tekintve, mint az ovi, ahova jártunk...



2012. ápr. 17. 09:27
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 A kérdező kommentje:

Köszönjük! :)

Megyünk mindenképp, heti 4 alkalommal van suli, ebből 1 ÖV, heti 3x biztos ott leszünk :)

Nagyon rugalmasak, nyárra azt tervezik, hogy szombaton reggel 8-tól, vasárnap pedig este 6-tól lesz a suli, hogy mindenki tudjon menni strandolni, ha szeretne :)


Teljes összeengedés nem volt :) Megfogtam a nyuszim, kihoztam a szobájából és az ölembe tettem, Joeynak 2x se kellett, mondani, hogy jöjjön :D Aztán elkezdte szagolgatni, nyalogatta, a végén tiszta nyál volt Lilus füle :D Megpróbáltam azt is, hogy leraktam Lilust a földre, de a kezem rajta tartottam, egy darabig ott is csak szagolgatta, aztán 2x elkezdett kotorászni a lábával Joey a nyuszi fele. Nem tudom mit akart ezzel. Vagy azt, hogy vegyem el a kezem, vagy nemtom :D

Beraktam Lilust a fürdőkádba is, Joey amennyire csak tudta, igyekezett minél jobban bedugni a fejét a kád aljához :D ott nézték egymást, volt, hogy 20 cm-re volt egymástól a fejecskéjük :) Joey folyamatosan csóválta a farkát :) Közben nagyon sokat simogattam, nehogy féltékeny legyen. Remélem egyszer eljön az a nap is, hogy felügyelettel össze tudom engedni őket :) Csak kicsit bátortalan vagyok, mert a férjem folyton aggódik és átragasztja rám :D

2012. ápr. 22. 22:05
 62/63 Szilvi & Argos ***** válasza:

Akkor jó élmény mindkettőtöknek a suli! És pozitív, hogy a melegben ilyen korán és későn lesznek az órák :)

A nyuszihoz csak idő kell :D

2012. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 A kérdező kommentje:

Hát igen :) Szuper minden :)

Aztán hiszem úgy fogom csinálni tovább a nyuszis dolgot, hogy minden nap megmutatom Joeynak ugyanígy és amikor már nem mutat akkora izgalmat, érdeklődést iránta, akkor továbblépünk :)

2012. ápr. 23. 14:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!