Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Képtelen vagyok megkötni a...

Képtelen vagyok megkötni a kutyát mit tegyek?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy kutyáink szökősek , de csak ketten mennek el , van hogy muszály a kapukat nyitva hagyni mikor autóval fel le járnak az udvaron , ilyenkor jó lenne egy fél órára vagy csak 10 percre is megkötni egyik kutyát. de lehetetlen ! ha a nyakára kerül a nyakörv azönnal vicsorít képes önmagát folytogatni és úgy vonyít mintha kínoznánk .10 másodpercig sem birja , félek hogy vagy magába avagy másba kárt tesz

2014. okt. 24. 14:13
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
a hisztire én sem bagóznék , malamut nagyságú, DE bekattan , pánikroham félek hogy kárt tesz valakiben vagy magában
2014. okt. 25. 08:07
 22/22 A kérdező kommentje:

megprobálom a jutalom falatosat , csak az a gond hogy amitől fél annak közelébe nem hajlandó enni.

pl mikor villámlik a konyhába nem eszik , és még vizet sme iszik. van hogy vacsorázik a család megsajnáljuk és adnánk neki húst , sült hus , kolbász vagy bármi a kajámbó még a fejét is elforditja. de ha csak simán bejön a konyhába azt se tudja milyen trükköt csináljon hogy megkapja a falatot , :D

2014. okt. 25. 08:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!