Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyasétáltatókat tényleg...

A kutyasétáltatókat tényleg zavarja ha kérés nélkül megsimogatják a kutyáját?

Figyelt kérdés
Nekem is van kutyám, de sose akadtam ki rajta ha valaki megsimogatta. Főleg hogy tudom mennyire szereti a kutyám. Nem is várom el hogy megkérdezzék. Általában úgy jönnek oda, hogy "jaj de aranyos", és megsimogatják. De azt hallottam többektől, hogy ez zavarja a gazdákat. Ti hogy vagytok vele?

2015. ápr. 1. 18:39
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
a hozzászólásaimból teljesen egyértelmű, hogy nem várom el hogy azt mondja más, amit hallani akarok. persze már tapasztaltam, hogy ezzel szúrnak oda a legtöbben a másiknak. és ezerszer leírtam, hogy nekem csak azzal van a bajom, hogy milyen elb_?)aszottak vagytok...
2015. ápr. 3. 16:00
 42/46 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy muti már meg, hogy ki volt veled bunkó és hol, mert nekem nem tűnt fel. Tök értelmesen megválaszoltuk a kérdésedet, elég részletesen. Kicsit zavaró, hogy nem fogod fel a lényeget, de ettől még szerintem egyikünk se volt paraszt :D
2015. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
85%
Fordítsuk már meg a kérdést: magyarázd már el, hogy Te miért vergődsz itt 4 oldal óta? Mi a jó istenke fog történni akkor ha veled szembejön egy kutya aki húzza a pórázt, csóválja a farkát, megnyalja a kezed ÉS nem simogathatod meg? Vége a világnak? Vége a kutya világának? Mi a franc lesz mégis? Semmi.
2015. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
80%

Arra reagalva, hogy "latszik a kutyan, hogy baratsagos":

Egy feher mudim van. Szep, hosszu szoru, csillogo fekete szemu, madarcsontu kutya, raadasul jol nevelt is, aki igy az emberek tobbsegenek a "szep" es a "cuki" kategoriak valamelyikebe tartozik es meg vannak gyozodve arrol, hogy o egy nagyon baratsagos kutya. Csakhogy o a fajtajabol adodoan bizalmatlan az idegenekkel. Szereti a simogatast, de nem mindenkinek engedi es azt foleg nem szereti, ha lerohanjak. Nem harap, de elhuzodik, nagyon maximum ugat, ha valaki nyomul, de a legtobben nem veszik a lapot es meg jobban nyomulnak, hogy "megnyugtassak szegeny remult kutyuskat". Viszont ha azt latha, hogy en baratsagosan elbeszelgeteg az idegennel, mielott hozzanyulna, akkor legtobbszor magatol odamegy hizelegni. Na ezert varom el, hogy kerdezzenek es ne rogton rarontsanak.

2015. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
78%
Azért durva, hogy mennyi múlik a színen (vagy ha nem az akkor nem tudom mi). Nekem fekete mudim van és régen folyton csúfolták meg beszóltak rá. Mondjuk az egyezik, hogy el nem tudják képzelni, hogy barátságoson kívül más lehet.
2015. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
78%
Igen, rengeteg mulik rajta, nem ertem az embereket. Neha viszem a szomszedom fekete mudijat is, aki amugy eleg lepukkant allapotban van, ha nem ismernem, tuti nem nyulnek hozza, de ha egyutt vannak, akkor rogton ok a sztarok, mert "jajdecuki, fekete es feher".
2015. ápr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!