Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy csirkenyak valóban két...

Egy csirkenyak valóban két percig tart?

Figyelt kérdés
Collie kisfiamnak ma adtam először fogtisztításként nyers csirkenyakat, de eléggé rám hozta a frászt. Csirkenyak van, collie baba két percig rág, csirkenyak nincs. Hallottam ahogy ropogtat, de olyan érzésem van, hogy nem megrágta alaposan, csak elrágta akkorára, hogy kényelmesen le tudja nyelni. Legközelebb legyek figyelmesebb, fogjam a nyakat amíg rág, vagy mit csináljak? Esetleg másnak se tart tovább?

2015. júl. 30. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Terrier keverékem 10 másodperc alatt nyammogott be ma egy csirkenyakat :D
2015. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Okés, vegyétek a kérdést meg sem történtnek:D😄
2015. júl. 30. 23:14
 13/16 anonim ***** válasza:
Nincs buta kérdés, senki sem úgy születik, hogy ezeket tudja :))
2015. júl. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos amstaff szukám napi vacsorája 900g. Ebből fele csirkenyak fele csirkezúza. Stopperrel le szoktam mérni néha hogy meddig tart az evés. Úgy hogy nem habzsol, mondhatni kényelmes tempóban eszik, így 1 perc 10 másodperc körül szokott lenni a szintidő. :D
2015. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Jézusom XD
2015. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem semmi, így már mindent értek.
2015. aug. 1. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!