Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz új kiskutyám, szerintetek...

Lesz új kiskutyám, szerintetek milyen nevet adjak neki vagy milyen név illik rá?

Figyelt kérdés
Német fehér spicc,fiú és még nem született meg kb. még 1hét amire megszületik és 6hét után hozhatom el szval 7-8hét után lesz a miénk...ezt csak azért,hogy még van időm dönteni:)
2010. márc. 28. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 A kérdező kommentje:
Az uccsó kommentálónak pedig köszíí^^
2010. márc. 29. 15:11
 32/79 anonim válasza:
85%

Ez annyira nem tartozik ide, de összeszámoltam:

13-szor írtad hogy "am", "amúgy"

xD xD xD xD xD xD

2010. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
42%

Szia én nem akarlak leszólni, sem kioktatni! Sajnos sok ember csak azt a két szót ismeri h TENYÉSZTŐ és SZAPORÍTÓ. Aki nem tenyésztő, az szaporító a szemükben. Ez van. Ezzel kár is vitába szállni, mert ebből nem engednek.

A másik: nekem most vannak kiskutyáim (most először, és utoljára). Igen én is megkaptam ezen az oldalon, h szaporító vagyok, mert feltettem egy ártatlan kérdést... Na mindegy, szóval most 2 hetesek a kicsik, ezért ma volt nálunk az állatdoki az első féreghajtás miatt. Ő azt mondta, h az a legjobb a kiskutyának, ha 2 hetente kap féreghajtást (ami nagyon fontos!), 4 hetesen lehet kajához szoktatni, 6 hetesen kapja az első oltást, és 7-8 hetesen lehet elvinni az anyjától, és 8 hetesen kapja a 2. oltást. Tudom, h nagyon szeretnél már játszani vele, gondoskodni róla, de a kicsi érdekében jobb, ha 7-8hetes koráig marad az anyja mellett. Ha a bácsi nem akar már költeni rá, és ezért kell elvinni őket, akkor megoldás lehet, ha te viszel neki ennivalót, meg féreghajtót.

A nevet tekintve valami rövidet válassz, max 2 szótagosat. Ha hozzád kerül, úgyis látni fogod, milyen típusú pl: nyugodt, vagy izgága, vagy pufi, stb, és az alapján válassz neki nevet! Egyébként google-ba írd be, h kutyanév tár, és ki fog dobni egy csomó oldalt, ahol válogathatsz!


Addig is olvass sokat erről a fajtáról, vagy kérdezz az állatorvostól. Általában ingyen adnak tanácsot!


Remélem segítettem egy kicsit! Sok sikert a kicsihez, és vigyázz rá nagyon!!

2010. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ezek a nevek illenenek a kutyadhoz:

Szerencsetlen

Hulla

Halott

Sajna

Szegenyke

2010. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
78%
sztem legyne Rudy
2010. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim válasza:
82%
Szegény kutyát már most sajnálom, hogy ilyen gazdája lesz. 1 hónapja van nálam a kutyusom, egy boxer kölyök, ő a mindenem. Évek óta vágytam egy ilyen kutyára, több szakkönyvet olvastam a fajtával kapcsolatban, hogy rendesen tudjak gondoskodni róla. Nem hiszem el, hogy te nem bírsz várni rá plusz 2hetet... ez az időszak döntő szerepet játszik a kutya életében! Remélem jól meggondoltad, hogy tényleg akarod-e, ő nem egy plüssállat, akit eldobsz miután meguntad. De látom a többiek is hiába mondják, inkább sértődötten elküldöd őket. Amúgy innen válogathatsz neveket [link]
2010. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim válasza:
81%
19/L
2010. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
36%
én is 6 hetesen hoztam el törzskönyvezett, kiállításra járó szülőktől a fajtiszta angol cocker spánielemet. most 10 éves és kitűnő egészségnek örvend még mindig... őt Daninak hívják :D ezt a tesóm kreativitásának köszönheti :D
2010. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim válasza:
85%

Fici^^

Scooby:D

2010. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
82%
Bobby,Snucky,Lucifer,Lucky,Bogyó,Drazsé,Mogyi,Dijó:-)
2010. márc. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!