Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz új kiskutyám, szerintetek...

Lesz új kiskutyám, szerintetek milyen nevet adjak neki vagy milyen név illik rá?

Figyelt kérdés
Német fehér spicc,fiú és még nem született meg kb. még 1hét amire megszületik és 6hét után hozhatom el szval 7-8hét után lesz a miénk...ezt csak azért,hogy még van időm dönteni:)
2010. márc. 28. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
50%
ja bocsika nem olvastam el a kommentett spicc nek én azt a nevet adnám hogy srekk vagy valami különleges nevet XD
2010. márc. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 A kérdező kommentje:
1. az az "öreg bácsi" max 50-56éves és am nem én akarom elhozni 6hetesen hanem addigra ellehet hozni... nem én mondtam,hogy nekem 6hetesen kell hanem az "öreg" bácsi lánya[25-35 körül]is 6hetet mondott és megis kérdeztük és azt mondták mások is,hogy 6hetesen ellehet hozni...am az u.tesóm meg 4hetesen kapta úgyhogy ennyit arról,hogy 8hetesen kell elhozni!!![és am a kutya még most is él...él és virul!!!]
2010. márc. 31. 13:53
 53/79 anonim ***** válasza:
94%

hű kislány! Jajj de tudsz szájalni a nálad sokkal okosabb felnőttekkel!

Azt nem tudod, hogy téged is jól meg lehetne verni nevelés celjából? A törvény azért tiltja, mert bebizonyosodott, hogy a gyerek szellemi fejlődésére ártalmas, ha veréssel akarják nevelni. Pontosan ugyanigy árt a kiskutyának, ha fiatalon van elhozva. Iyen egy szivtelen gyereket, mint te még nem látott a világ. Képes lennél kiszakitani egy ártatlan teremtményt az anyukájától, amikor annak még javában szüksége lenne rá? Az a bácsi és a családja nagyon buta és gonosz emberek, hogy ilyet hazudnak neked, hogy a kiskutyának jót tesz, ha hazaviszed 6 meg 4 hetesen!

De ha van egy kis eszed, akkor miért nem tűnik fel neked, hogy ha ennyien ellened fordulnak, akkor annak oka is van? Miért szájalsz az okosabbakkal?

Miért nem a korodbeliektől érdeklődsz? A barátaid majd fognak neveket ajánlani neked. Itt viszont semmi keresnivalód nincs, amikor csak a butaságodat tudod hangoztatni.

Már a kérdésedből kiderült, hogy kis tudatlan lányka vagy, akinek semmi fogalma sincs a felelősségteljes kutyatartásról, mert az bizony már akkor elkezdődik, mikor még meg sem vetted a kutyát, csak megbizható kennelek után nézelődsz. De te azt sem tudod, mit jelent, hogy kennel.

Menj játszani a barataiddal es hagyd beken a felnőtteket, ha csak szájaskodni tanitott meg anyukád, nem pedig gondolkodni!

2010. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 A kérdező kommentje:
14:13 : Senki sem kiváncsi rád fogd be és húz el!! és a kislány szó nem megfelelő,mert már nem vok gyerekxD ennyit erről...
2010. márc. 31. 15:23
 55/79 A kérdező kommentje:
És am sem ez volt a kérdés
2010. márc. 31. 15:28
 56/79 anonim ***** válasza:
84%
Én csak annyit mondok, hogy nőj fel... Tanulj meg viselkedni... Tanuld meg tisztelni a másikat...
2010. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
87%
Így van,ez nem életkorfüggő...
2010. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
90%

Ha már nem vagy gyerek, még szomorúbb az egész.... hogy ilyen a felfogásod, gondolkodásod...:(

Az a "bácsi" és a lánya azért mondták neked azt, hogy 6 hetesen elviheted, mert nem akarnak költeni a kölyök féregtelenítésére, oltására, etetésére. Az a minimum hogy a szuka gazdija 2 oltással, 3 féregtelenítéssel adja oda a kölyköt.

Úgy vannak vele, hogy majd Te elviszed és beoltatod...

Csakhogy legalább egy parvo és egy kombinált oltás nélkül egy métert nem szabadna elengedni a kölyköt, nemhogy új gazdához....az életébe kerülhet.

Nem láttál még haldokló parvós kölyköt, meg olyat aki férgeket hány...

A szocializáció hiányát meg már egy válaszoló szépen leírta... Ebből lesz a "Miért nem jön ki más kutyákkal a kiskutyám?" "miért agresszív a kutyám?" kérdések...

Ne haragudj hogy nem a kérdésre válaszoltam, de ha ilyen felnőtt vagy, nem okozhat gondot egy kutyát elnevezni....

2010. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 A kérdező kommentje:
Azt mondták,hogy ők beoltatják az összes kutyust...
2010. márc. 31. 15:59
 60/79 anonim ***** válasza:
86%

Beoltatja? 6 hetes korára 2x? Azt kötve hiszem, azt nem lehet ugyanis.6 hetesen kaphatják meg az első oltást, nem lehet korábban, mert akkor semmit sem ér, a másodikat csak 8 hetesen kaphatja, a harmadikat 10 hetesen. Egy oltás még nem véd, minimum 2 kell!!!, de 3 nyújt 100%-os védelmet.Nameg kell idő ahhoz is, hogy az oltások után az immunitás kialakuljon. Ezért sem szabad 6 hetesen elhozni, minimum 8 hetes legyen ,ekkor kapja meg a 2. oltást , 3.-4. féregtelenítést is. Még ekkor is úgy kell rá vigyáznod 3 hónapos koráig, mint a hímestojásra...

Az pedig nem elég hogy "azt mondták", biztos csak akkor lehetsz benne, hogy megkapta az oltásokat, ha már a kezedben van az egészségügyi könyve, benne az oltások, féregtelenítések cimkéje.

Nagyon felelőtlen és lelkiismeretlen az az ember aki 6 hetes kölyköt odaad!

2010. márc. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!