Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz új kiskutyám, szerintetek...

Lesz új kiskutyám, szerintetek milyen nevet adjak neki vagy milyen név illik rá?

Figyelt kérdés
Német fehér spicc,fiú és még nem született meg kb. még 1hét amire megszületik és 6hét után hozhatom el szval 7-8hét után lesz a miénk...ezt csak azért,hogy még van időm dönteni:)
2010. márc. 28. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
80%
jó... az én kutyám neve sem kutyás de azért 1 fehér kutyának nem adnám a Lucifer nevet...
2010. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
75%
ak -Lucifer!!:-)Am poénból lehetne neki adni!!:D
2010. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
85%
én majd egyszer szeretnék valami kis termetű kutyát aminek a Zeusz nevet adnám :D
2010. márc. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
80%
Én 6 hetesen választottam ki, és foglalóztam le a kutyámat. Akkor még meg sem engedték fogni, mert ebben a korban még igen érzékenyek, és steril környezet kell nekik. Ha 2 házzal arrébb laknak, akkor sokat tudod látogatni, tehát még 2 hetet könnyedén várhatnál, a kutya érdekében.
2010. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk a környéken van egy Zeusz nevű mopsz :)
2010. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
65%

vannak, akik egy évvel előre lefoglalják a kiskutyájukat. te meg nem tudsz rá várni +2 hetet, ráadásul bármikor meglátogathatod, hogyha tényleg 3 utcányira laknak tőletek... én 4 hetesen láttam meg Életem Szerelmét, ( :) ), akkor még csak fotón, mert az internetet búújtam, border kiskutyát keresve. előtte fél évig olvastam a sok Jan Fennel nevelős könyvet meg borderes könyveket, és akkor megláttam Őt. :) 6 hetesen találkoztam vele először, és 8 hetesen hoztuk el. ekkorra már minden készen állt, megvolt a hely, a tányérok, a játékok, a pluszkerítés. megérte.


ahogy már írták, a kiskutyákat nem az etetés alapján választják el. régen így volt, az idős bácsi még mindig ezt hiszi, de ahogy most sem levelezek Veled, hanem az intereten írok, be kéne látnod, hogy a technika fejlődött. próbálj úgy ügyeskedni, hogy minél jobb lehessen a kutyádnak.


na jó, észosztás vége. hívd Ivánnak vagy Igornak :))

2010. márc. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
62%

Szia!


Én a Gombócra vagy a Müzlire szavaznék. Amúgy a rokonságban 2en is 2éve vettek fajta tiszta törzskönyves kutyát és mindketten 6-7 hetesen hozták el a kutyákat.Semmi gond nincs velük,nem betegesebbek és nem szocializálatlanabbak társaiknál. Tenyésztői kutyával is vannak gondok,nem egy esetet hallottam már.

2010. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy nem minden kutyaval lesz gond, de ettol meg NEM ARRA KELLENE TOREKEDNI, HOGY 6HETESEN LEGYEN ELHOZVA AZ A SZERENCSETLEN KUTYA!

Te sem halsz bele, ha fejberugdosnak az utcan sot, ilyen kommentek utan sokan szivesen meg is tennek, de megsem teszik ezt, mert nem valoszinu, hogy a hasznodra valik.

A kutyat sem 6 hetesen kell elhozni, csak mert attol meg lehet belole egeszseges kutya!

2010. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 Akiteki ***** válasza:
52%

Nem védeni akarom, de sajnos nálunk ebben a fajtában nem találni tenyésztőt.

Valami német nevet kéne. Mi lesz a törzskönyvi neve? abból is ki lehet indulni.

2010. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
64%
attól fugg hogy mien fajta lessz mert nekem egy törpepincser kutyám van annak az a neve hogy sausages az angolul azt jelenit hogy kolbász XD.ha megírod mien fajta én meg mondom mien nevet adnák neki :)
2010. márc. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!