Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz új kiskutyám, szerintetek...

Lesz új kiskutyám, szerintetek milyen nevet adjak neki vagy milyen név illik rá?

Figyelt kérdés
Német fehér spicc,fiú és még nem született meg kb. még 1hét amire megszületik és 6hét után hozhatom el szval 7-8hét után lesz a miénk...ezt csak azért,hogy még van időm dönteni:)
2010. márc. 28. 18:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
hála az égnek. nagyon örülnék, hogy jobb belátásra térnél.
2010. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
Remélem tényleg így teszel... Felelős hozzáállás lenne!!!
2010. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
20:58 úristen Zeusznak??? az én kutyimat Rudynak hívják de van vagy 30 beceneve
2010. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 A kérdező kommentje:

Köszíí,hogy segítettetek:) Tudnátok segíteni a barátnőmnek is??


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__762526-mi-leg..

2010. ápr. 17. 16:29
 75/79 anonim ***** válasza:

Vicces vagy!:D

Szánalmas. :D

Ez nem a barátnődé.:D

A TIED! Vágod?:D Csórika..

2010. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:

Köszíí....Am.....Amúgy..... Jó barátnők lehettek, ha teljesen ugyanúgy fogalmaztok és írtok, ugyanazokkal a stílusjegyekkel....biztosan sok időt töltötök együtt....Persze.

Példát kellene venned róla hogy 10 hetesen hozza el a kölyköt!

A barátnőd meg kicsit meg van zavarodva, először még nem érti mi van, de később már ismer téged....

"Mindkettőtöknek" üzenem: Aki nem tud önállóan kitalálni egy kutyanevet, az gondolja át kétszer is, hogy vegyen-e....

További jó hörcsögélesztgetést!

2010. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 A kérdező kommentje:
Én 8-9hetesen hozom el de ezt más elmondtam.. amúgy igen jó barátnők vagyunk,csak elköltöztünk messzebbre ezért nem sokat talizunk ...amúgy nem az enyém ha kell bizonyíték akkor majd adok...szólj ha kell akk felteszem:D
2010. ápr. 19. 13:52
 78/79 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem kell bizonyíték! Ez a "TI" dolgotok... Sorolhatnám még az érdekességeket, de nincs értelme! Remélem azért jó gazdája igyekszel majd lenni.
2010. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 A kérdező kommentje:
Vettünk neki jó nyakörvet amiből nem tud megszökni,de nem is fújtja meg:D Persze majd csak akkor lesz ráadva,hogy ha majd nagy lesz:)
2010. ápr. 19. 19:02
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!