Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nemsokára lesz egy kiscicánk....

Nemsokára lesz egy kiscicánk. Utána olvastam az alapvető dolgoknak, nem idegen nekem a macska tartás amúgy sem. Van egy kistestű kutyánk is, de ő szereti a macskákat. A kérdés inkább az volna, hogy ki hogyan szoktatná össze őket?

Figyelt kérdés

Kicsi a lakás, szóval sokat lesz együtt a két állat. Tudom, hogy először hagyni kell a macskát a szállító boxban, hogy a kutya megszokja és fordítva...


No de első nap, első alkalommal mégis hogy kéne indítani pontosan?


Tudtommal ki kéne engedni pisilni a cicát, ha haza érkezünk vele. Addig a kutyát zárjuk el, majd a macska vissza a boxba és ismerkedés?



2013. máj. 8. 16:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Hát passz, ezek szerint a cicádnak több idő kell. Tényleg nincs ihletem meg ötletem sem mit tehetnél.

Nem linkeltél!

2013. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Ez nyugtat és nyugtalanít is, hogy nem csak én vagyok tanácstalan. Annak tényleg örülök, hogy kint vannak mind a ketten és nem marják egymást és nincs állandóan "kiabálás". De néha megy a kergetőzés és egyebek. :/


Elfelejtetem a vidit, kicsit el vagyok havazva mert lassan lesz egy nyereményjátékom és azt csinálgatom épp. :)


Itt a vidi: http://www.youtube.com/watch?v=igQRWZJklIo&feature=player_em..


Jó naaaagy cica. :D

2013. máj. 16. 13:29
 33/34 anonim ***** válasza:

Tényleg cuki a nagy macs és annyira tipikusan ilyenek a kicsik is, mármint viselkedésben, még az a hátsó láb rázás is... jól megdögönyözném, gyönyörű. :)

Hát jó munkát és kitartást az állatkákhoz, szerintem most már az idő lesz a megoldás.

2013. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon jó videó! :) Hogy bepörögnek már a kutyák. :) Tipikus, hogy a macska nyugodtabb, a kutya meg bolond. :D


Amúgy már egész jól elvannak, este jobban elférnek egymás mellett, mivel nincs energiájuk kötekedni. XD


Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! :) Alakul a helyzet, csak én akarom már őket nyugiban tudni. :)

2013. máj. 17. 14:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!