Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a cica. Nem eszik Mivel...

Beteg a cica. Nem eszik Mivel próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Csütörtökön egeret evett ( nem tudni mérgező volt -e), majd utána hányt.. Pénteken egész nap gubbasztott, dokinál voltunk, kapott 3 injekciót, hétfőn visszavittem, kapott még kettőt. Eddig inni sem ivott, most már iszik óvatosan vizet, de enni nem hajlandó csütörtök óta.

Mivel próbálkozzak, amit hajlandó lenne enni? Tejcsi, két fél konzerv, tészta, paradicsomos hal, semmit nem hajlandó enni, a szájára kenem, lenyalja majd elfordul az ételtől..

Félek, hogy baj, lesz ,hogy ilyen rég óta nem eszik.


2014. okt. 21. 08:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha nem kezd el enni, akkor el fog pusztulni, mert a cicák mája nem bírja a koplalást. Ha széklete nincs az megint csak probléma. Ultrahanggal felszerelt rendelőbe kellene sürgôsen vinni, illetve addig is valami pasztát pl vetri dmg, calopet. Még ma táplálékot kellene juttatni a szervezetébe, mett le fog állni a mája:( Ha nem engedi, hogy a szájába nyúljatok, akkor lehet szájával is gond. Felszerelt rendelőbe kellene sürgősen vinni!
2014. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Estére volt minimális széklet.. az ételt már szagolgatja, vettem neki pasztát. abból adogatok neki, kap infúziós folyadékot, meg vettem neki vese és májvédő tápot, hátha fogyaszt belőle.
2014. okt. 21. 21:24
 13/13 anonim ***** válasza:
Drukkolok!
2014. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!