Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is sok a párom...

Szerintetek is sok a párom anyukája?

Figyelt kérdés
A párom 26 éves, anyukájával mindennap telefonál, naponta többször is, meg írogatnak egymásnak messengeren is, szóval kb. mindenről beszámolnak egymásnak. Nekem az is fura, hogy a párom kereső ember, mégis az anyukája veszi neki a ruháit, a fehérneműtől kezdve a kardigánig mindent kb. Én amúgy tök szívesen elkísérném a párom vásárolni, mert nyilván a férfiaknak ez kevésbé buli,de mire elmennék vásárolni addigra anyuci megveszi neki. Ja mert párom bármit mond, hogy szüksége van valamire, mármint nem úgy, hogy valaki vegye meg neki,hanem majd szeretne venni ezt meg azt, az anyukája mindent megvesz neki, még kérnie sem kell. Párom sajnos autoimmun beteg és gyógyszert kell rá szednie, na ezeket a gyógyszereket is az anyukája váltja ki neki(nem is értem) és kéthetente odaküldi a 10 doboz gyógyszert,amire nincs a páromnak szüksége. Mert nem kell ennyit szednie,szóval van már nálunk 40 dobozni gyógyszer,ha nem több. A másik, hogy ő szeret sütni meg főzni és folyton odaküldi a dolgokat, ami mind szép és jó,de senki nem kérte. Én is szeretek főzni és szeretném,ha az én főztömet ennénk. Kicsit rosszul esik amikor a párom azt mondja, hogy de anyukája főztje a legjobb és ő már megszokta az otthoni kosztot. Emiatt van, hogy kritizálja is az ételt,amire persze mondtam már neki, hogy akkor menjen haza és egy az anyja főztjét. A másik, hogy mivel ennyire a kisujját se kell semmiért mozdítani kb. bármi problémája van egyből anyukáját hívja pl: elakadt egy receptnél a főzésben, munkaügyi dolgok. Én biztos először megnézném a neten, aztán ha nagyon nem jövök rá a dolgokra akkor segítséget kérek, de így hogy fejlődjön az ember,ha mindenre mindig megkapja a választ egyből? Szóval kicsit kezdek besokallni, hogy a párom anyukája egyszerűen nem hagyja, hogy a fia önálló legyen. Hogy lehetne ezt szépen megbeszélni? Már próbáltam a párommal, azt is mondtam neki, hogy szerintem eléggé anyuci pici fia, de ezen megsértődött.Azt is mondtam neki, hogy beszéljen anyukájával, de eddig nem történt változás.

2021. dec. 9. 20:48
1 2 3 4 5 6
 51/56 Savlekotő ***** válasza:
45%
Jó leszel keltetőnek.. Anya pótléknak..
2021. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%
A párod gyakorlatilag az anyjával él együtt, kb ,,az anyja a felesége." Te meg csak ott kábé ,,fölösleges harmadik" vagy. Ez a fiú az anyjával van párkapcsolatban; nem veled. Szerintem ti nem is vagytok együtt; ő meg még nem is férfi, de még téged szólt le; amikor felhoztad neki, vagy hát besértődött rád; és akkor tehát ez így neki végtéreis mégis kényelmes. Szerintem keress egy férfit; én nem bírnék egy ilyen csávó mellett élni; aki gyakorlatilag még ,,kisfiú". Engem ez nagyon zavarna; én nem bírnám így a másik embert elviselni ,,páromként". Szerintem gyakorlatilag ő így neked a testvéred. Te vagy a nagyobb tesó, ő meg a kisebbik, és az ő anyja az anyátok. Szerintem körülbelül ez a helyzet; így kívülről, külső szemmel.
2021. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
92%
*ja és így gyakorlatilag te is ,,tinibe vagy nézve" Tehát minthogyha te is tini lennél; így nem lehet felnőtt életet élni, meg boldogat, meg nyugodtat pláne nem. Ha mindenben ott van anyuci, és nem tudtok egyedül kettesben romantikázni, meg mittomén; ez még ráadásul valami abszurd ,,szerelmi háromszög"-nek is fölfogható. Nagyon durva; én elhagynám ezt az embert; szerintem ti fölöslegesek vagytok egymás életében. Elvan ő az anyjával. És látod, hogy tök jól megvannak; te már nem kellesz oda. Pláne nem még gyereket vállalni egy ilyen nagy gyerekkel, mint a mostani párod. Hát az mégborzasztóbb lenne, meg mindenért rögtön áthívná az anyját, és te sem tudnád kipróbálni magad anyaként, megélni az anyaságot. -Már, ha akarod ,hogy majd legyenek gyerekeitek - Meg, a párodnak is már van anyja, tehát őneki sem lehetsz se az anyja, se a párja.
2021. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
89%

*szal látszatra olyan,mintha veled élne együtt, de mindent az anyjával beszél meg.

te meg picit semmibe is vagy nézve, mellőzve vagy; nem vagy igazán fontos ott senkinek; saját magadnak talán még lehetnél, és tehát ezt úgy tudnád megadni magadnak; ha lelépsz,és nem maradsz benne egy ilyen kapcsolatban. Tiszteld má' magadat ennyire szerintem, hogy nem akarsz mellőzve, tini-szinten élni. Hanem énszerintem praktikus lehetne kilépni neked ebből a kapcsolatból, én erre gondolnék, hogy én már ki is léptem volna, ha ennyire kis önállótlan a párom. Ha nagyon szereted őt, testvéres szintű barátok úgyis lehettek, hogy nem kell együtt laknotok.

2021. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%
*tehát még utána is tarthatjátok a kapcsolatot. fölhívhatod hogy mizu, de amúgy félő, hogy nagyon egyoldalú lesz, mert ő is mindig csak az anyukáját hívja, de szal pl azért fölhívhatod mindig, hogy megnyugodj, hogy csekkold, hogy jól van, és akkor ennyi.
2021. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó mondatnál esett le, hogy lány írja ezeket. Legközelebb írd le hogy L, vagy F. Egyébként meg furi. Én a párom főztjét szerettem, és amikor tortát sütött hmm egy hétig azt ettem. Együtt éltek hárman?


Este kicsit add be magad, cici fixes melltartó, combfix stb. Erősen kattanj rá, vadul! Így kell ezt hidd el, ülj az ölébe és szépen vetkőztesd le magad.

2021. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!