Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most tényleg én voltam a...

Most tényleg én voltam a bunkó az anyósommal?

Figyelt kérdés

Két hete a párommal készültünk menni vásárolni. Anyós megkérdezte, hogy jöhetne-e ő is, mert ő is akar egy két dolgot venni. Mondom oké. Nem is ezzel volt a probléma a probléma azzal volt, hogy az egész utat végig sikoltotta meg jajgatta. Ha kielőztem egy előttem 70-el menő autót, egyből elsikoltotta magát. Ha az autópályán átmentem a jobboldali sávba megelőzni egy kamiont akkor is sikoltott. Pedig max csak 130-al mentem. Akkor minden egyes apróságért jajgatott. A pohár akkor telt be nálam, amikor elkezdett okoskodni, hogy most kimehettem volna mert, hogy jobbról senki se jött. Na ott félre álltam ès mondtam neki, tényleg a lehető legnormálisabb hangnemben, hogy nagyon szívesen átadom neki a kormányt. Na onnantól kezdve már nem szólt semmit csak jajgatott. A párom se szólt hozzàm két napig, mert szerinte tiszteletlen voltam vele.

Most azzal csesztet a párom, hogy kérjek tőle bocsánatot, hogy bèke legyen Karácsonyra.

Tènyleg nekem kéne bocsánatot kérnem?



2022. dec. 22. 07:17
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
17%
Talan nem ugy kene vezetni mint egy ORULT!
2022. dec. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
15%
Igen
2022. dec. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
36%

Jobbrol elozol? Gratulalok.


Amugy igazad van kva bosszanto ha beleugatnak a vezetesbe, de rosszul kommunikaltad.


Valami ilyesmi kellett volna:

“Koszi hogy probalsz segiteni de szeretnelek

Megkerni hogy bizd ram - ha en vezetek akkor az en felelosegem”

2022. dec. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

1: Érdekes senki másnak nincs problémája a vezetésemmel.

A másik meg a párom azzal jött, hogy ,, dehát anya mindenki autójában ilyen”. Mondtam, hogy engem az a legkevésbé se érdekel, akkor menjen vonattal.

2022. dec. 22. 07:29
 5/52 A kérdező kommentje:
3: igazad van elírtam. A balodali sávban előztem.
2022. dec. 22. 07:30
 6/52 anonim ***** válasza:
88%
Mi a fenének kell egy ilyen ideggyenge hisztérikát fuvarozni?
2022. dec. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
35%

Ha az autópályán átmentem a jobboldali sávba megelőzni egy kamiont


Legalább gondolnád végig előre a mesét..m

2022. dec. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
88%

Ne is mondd. Volt pasim neveloapja ugatott bele folyton abba, hogy mit csinálok, miközben autója sem volt :D Gyűlölöm az ilyen embereket. Mások csesztetése az megy.


A helyedben a párkapcsolatodon is elgondolkoznek. A srácnak eszébe sem jutott, hogy esetleg az anyja volt kretén veled? És az anyja undorító hisztije után még nem szól hozzád?


Ne kérj bocsánatot "az ünnep kedvéért", hiszen nem te voltál a hibás ebben a helyzetben.

2022. dec. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
90%

Nem, anyósod volt bunkó.

Ő akart veletek jönni, az utas pedig ne pofázzon bele a vezetésbe.

Annyit tehet, hogy legközelebb nem jön veletek.

Hogy te mennyire vezettél durván, azt akkor tudnánk megítélni, ha mi is ott lettünk volna.

Én biztos nem kérnék bocsánatot, viszont megmondanám a páromnak, hogyha emiatt ő neheztel rám vagy valami öri-hari hangulat lesz a családjával, akkor részemről be van fejezve ez a kapcsolat.

2022. dec. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
92%
A sebességkorlát betartasa és a sima előzés egyáltalán nem durva vezetés.
2022. dec. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!