Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most tényleg én voltam a...

Most tényleg én voltam a bunkó az anyósommal?

Figyelt kérdés

Két hete a párommal készültünk menni vásárolni. Anyós megkérdezte, hogy jöhetne-e ő is, mert ő is akar egy két dolgot venni. Mondom oké. Nem is ezzel volt a probléma a probléma azzal volt, hogy az egész utat végig sikoltotta meg jajgatta. Ha kielőztem egy előttem 70-el menő autót, egyből elsikoltotta magát. Ha az autópályán átmentem a jobboldali sávba megelőzni egy kamiont akkor is sikoltott. Pedig max csak 130-al mentem. Akkor minden egyes apróságért jajgatott. A pohár akkor telt be nálam, amikor elkezdett okoskodni, hogy most kimehettem volna mert, hogy jobbról senki se jött. Na ott félre álltam ès mondtam neki, tényleg a lehető legnormálisabb hangnemben, hogy nagyon szívesen átadom neki a kormányt. Na onnantól kezdve már nem szólt semmit csak jajgatott. A párom se szólt hozzàm két napig, mert szerinte tiszteletlen voltam vele.

Most azzal csesztet a párom, hogy kérjek tőle bocsánatot, hogy bèke legyen Karácsonyra.

Tènyleg nekem kéne bocsánatot kérnem?



2022. dec. 22. 07:17
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy én vagyok a srác.
2022. dec. 22. 08:00
 12/52 anonim ***** válasza:
92%
8 vagyok. Ne haragudj. :) Viszont akkor is neked van igazad, az anyós volt bunkó.
2022. dec. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
3%
Van jogsid?
2022. dec. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj most már érted miért van az a sok anyós vicc igaz?

Részvétem az anyósodhoz mert egy igazi barmocska.

2022. dec. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
89%

Durva vezetés, mert a pályán 120-szal mész?! Mivan? Akkor anyós ne autózzon, ha hisztizik.


Ha meg 80-nal mennél és egy idióta beléd szállna az mennyivel lenne jobb.

2022. dec. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy igazad volt - más kérdés, hogy ezek után én többet nem vinném el a nőt.
2022. dec. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
95%

A párod szerint az anyja más autójában is ilyen.

Ha ennyire be van szarva, menjen busszal, vonattal, repülővel, bármivel, és lehet hogy úgy viselkedik, de ez nem normális! Mit kell visítani? Kezeltesse magát, mert ez beteges!

A nőt meg dobnám a helyedben. Mindig az anyja lesz az első, sosem te!

2022. dec. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
80%
Én nem szoktam visítozni, de én is félek olyan sofőr mellett, aki az autópályán jobbról előz. Főleg egy kamiont. Épp azért, mert én is vezetek és pontosan tudom, hogy mennyire veszélyes.
2022. dec. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
82%

Az, ha így sikongat, annak a jele, hogy nem bízik meg benned.

Ő volt a bunkó.

2022. dec. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
91%

Nem anyóssal van itt a legnagyobb probléma, hanem a pároddal.

Neki kéne felfognia, hogy az anyucikája volt a tiszteletlen, nem te. Ha nem fogja fel, intő jelnek tudnám be, és szakítanék. Bocsánatot biztosan nem kérnék. Nincs miért. Ha tényleg nem jobbról előztél, nem csináltál semmi rosszat.

2022. dec. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!