Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most tényleg én voltam a...

Most tényleg én voltam a bunkó az anyósommal?

Figyelt kérdés

Két hete a párommal készültünk menni vásárolni. Anyós megkérdezte, hogy jöhetne-e ő is, mert ő is akar egy két dolgot venni. Mondom oké. Nem is ezzel volt a probléma a probléma azzal volt, hogy az egész utat végig sikoltotta meg jajgatta. Ha kielőztem egy előttem 70-el menő autót, egyből elsikoltotta magát. Ha az autópályán átmentem a jobboldali sávba megelőzni egy kamiont akkor is sikoltott. Pedig max csak 130-al mentem. Akkor minden egyes apróságért jajgatott. A pohár akkor telt be nálam, amikor elkezdett okoskodni, hogy most kimehettem volna mert, hogy jobbról senki se jött. Na ott félre álltam ès mondtam neki, tényleg a lehető legnormálisabb hangnemben, hogy nagyon szívesen átadom neki a kormányt. Na onnantól kezdve már nem szólt semmit csak jajgatott. A párom se szólt hozzàm két napig, mert szerinte tiszteletlen voltam vele.

Most azzal csesztet a párom, hogy kérjek tőle bocsánatot, hogy bèke legyen Karácsonyra.

Tènyleg nekem kéne bocsánatot kérnem?



2022. dec. 22. 07:17
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
76%
Én dobnám a csajt, ahogy van. Anyucikázzon nyugodtan 100 éves koráig, lehet azt pasi nélkül is.
2022. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
16%

Tuti sz.ru7l vezet a kérdező és ezt az anyós nem tudta. Ha tudta volna, eszébe nem jutott volna beülni és nyilván nem sikogat máskor az autóban, mert akkor sem akart volna beülni.

Ismerem ezt az "én vagyok a fsza gyerek az utakon" típust. Mennek, mint az idióta és még büszkék is rá.

Utána meg idejön buksi simiért meg kollektíve anyóst szidni. Szánalmas vagy kérdező. Kis proli hülyegeyerek, aki autóhoz jutott.

2022. dec. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
87%

Én meg ismerem a visító tudálékos mindenbe belepofázó öregasszony típust.

Elviteti magát mert neki fáj a dereka aztán megy a sivalkodás. Gondolom annyira nem félt, hogy hazafelé inkább buszozzon, mert azért mégiscsak kenyelmesebb a p.csája alatt az autó mintha buszozni kéne.

2022. dec. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
42: Köszönöm szépen a bókot. Kellemes ünnepeket!
2022. dec. 22. 16:14
 45/52 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg hogy sajnálod hogy elvitted vásárolni, biztos lehet benne hogy többé nem fog előfordulni.
2022. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
91%

Nem voltál bunkó. Anyósod volt a modortalan. Ha más szívességből elvisz valahová, mint utast, akkor nem kritizálom sem az autóját, sem a vezetési stílusát. Magyarán nem teszek megjegyzéseket, gondoljak is akármit. A reakciód is teljesen jogos volt ebben a helyzetben.


Vannak erről példáim.

Kolléganőm fuvarozott minket a saját autóján (kutyatartó) másik városba, munka ügyben. Másik lehetőségünk az lett volna, hogy busszal megyünk. Maradt az ülésen valamennyi kutyaszőr, és sűrűn elnézést kért miatta. Én csak annyit mondtam, hogy semmi baj, és így is nagyon örülünk, hogy nem busszal kellett mennünk. Mesélte, hogy amikor más kollégákat vitt, azok a kocsijára tettek megjegyzéseket, hogy "ócska szekér". Ott mondtuk, hogy mondhatta volna, hogy ha nem tetszik, legközelebb menjenek gyalog, vagy busszal.

Az én "szeretett" anyósom egy iszonyú kritikus, kötözködő ember. A sógorom, és a sógornőm vitték ugyanúgy szívességből vásárolni, a sógorom autóján. Sógorom volt a sofőr. 2 kutya él velük. Anyósom ahogy beült a hátsó ülésre, a saját, megszokott bunkó stílusában tette a megjegyzéseket arra, hogy milyen szőrös a kocsi belseje. Sógornőm egyszer csak észleli, hogy sógor tolat vissza a parkolóhelyre indulás után. Néznek, hogy mi van. Erre ő csak ennyit mondott: "Anyukád autójával megyünk." - Persze itt is anyós vérig sértve kiugrott az autóból, és nem beszélt velük egy hétig. - Szerintem itt is a sógoromnak volt igaza. Ha valaki, szívességből visz valahová, akkor nem szólogatok be sem az autójára, sem arra, ahogyan vezet.

2022. dec. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
87%

Ez semmi.


Én 10en éve vezetek.

Anyósomnak nincs jogsija.

Múltkor kioktatott arról, hogy az egyenrangú útkereszteződésben nem kell elengedni a jobbról érkezőket, ő jobban tudja.

2022. dec. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos az öregebb korosztaly tud túl-stresszelős lenni. A sajat magyimmal kellett átelni azt, hogy nyíl egyenes uton gps 90 (lakott területen kívül nyilvan...) és ment a síras-rívás, hogy lassabban, aztan h fél stb. Csúnya összeveszes lett belőle, miutan az optimalisnak velt 70-nel a busz is megelőzött, meg sokan masok, ami nem baj, de volt egy necces előzö is, ekkor borult el az agyam...

Szóval ne kerj bocsanatot, inkanbb próbaldd meg tisztelettel, de megbeszelélni, hogy ez nem így megy. Igyon a mama egy paleszt, ha attol nyugodtabb, de hagyja a szineszkedest, a drámák az intenzív osztalyon vannak...

2022. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
24%
A karácsonyi béke kedvéért békülj ki vele, mondd, hogy remélem, nem vette zokon, amit mondtál neki, de legközelebb, ha veled megy autózni, ne szóljon semmit a vezetésedre és ne is jajgasson.
2022. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
16%

Ti betegek vagytok :D

Egy kis nézeteltérés miatt nem kell felrobbantani egy kapcsolatot. Vagy ti így éltek, és már az 50. férfi tömköd titeket mert az előző 49-nek szólt egy rossz szót az anyja?

2022. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!