Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most tényleg én voltam a...

Most tényleg én voltam a bunkó az anyósommal?

Figyelt kérdés

Két hete a párommal készültünk menni vásárolni. Anyós megkérdezte, hogy jöhetne-e ő is, mert ő is akar egy két dolgot venni. Mondom oké. Nem is ezzel volt a probléma a probléma azzal volt, hogy az egész utat végig sikoltotta meg jajgatta. Ha kielőztem egy előttem 70-el menő autót, egyből elsikoltotta magát. Ha az autópályán átmentem a jobboldali sávba megelőzni egy kamiont akkor is sikoltott. Pedig max csak 130-al mentem. Akkor minden egyes apróságért jajgatott. A pohár akkor telt be nálam, amikor elkezdett okoskodni, hogy most kimehettem volna mert, hogy jobbról senki se jött. Na ott félre álltam ès mondtam neki, tényleg a lehető legnormálisabb hangnemben, hogy nagyon szívesen átadom neki a kormányt. Na onnantól kezdve már nem szólt semmit csak jajgatott. A párom se szólt hozzàm két napig, mert szerinte tiszteletlen voltam vele.

Most azzal csesztet a párom, hogy kérjek tőle bocsánatot, hogy bèke legyen Karácsonyra.

Tènyleg nekem kéne bocsánatot kérnem?



2022. dec. 22. 07:17
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
95%
Nincs miért bocsánatot kérned. Anyósod viselkedése nem normális és neki kellene inkább bocsánatot kérnie, meg a párodnak. Ha tudja, milyen az anyja, miért nem szólt előre? Vagy miért mellé áll, sőt, mondok jobbat: mi a fenéért nem állította le az első visongatás után? Még ő van bedurcizva? Alap, hogy be bekunyerálom magam más kocsijába, akkor az egyetlen dolog, ami elhagyhatja a számat, az a köszönöm! Nem idegeljük a sofórt, mert abból aztán tényleg baj lehet! Ha nem tetszik a stílus, udvariasan is meg lehet kérni a sofőrt, hogy bocs, de sok szénsavasat ittam, felfodul a gyomrom, ha hirtelen előz (úgy látom, itt ilyenről szó sem volt), légyszi ne, mert nem akarod kitenni az ebédet a kárpitra, vagy akármi, de ha a nő nem tud viselkedni, azért nehogy már te legyél a hibás... A barátnődről meg jó vagy semmit, ha friss a kapcsolat, nagyon elgondolkodnék, hogy ilyen mentalitású partnert én hosszú távon akarok-e...
2022. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 NTBS ***** válasza:
6%

Nem veled van a baj. De ismered a mondást: okos enged.....

Gyakorolj gesztust.

2022. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
2%
Ok nélkül biztos hogy nem lett volna kifogása...
2022. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
87%
De, vannak ilyenek, akik szeretnek ok nélkül sápízozni meg visongani, mrrt amúgy senki nem figyelne a szánalmas eletükre, és valamivel fel kell hívni magukra a figyelmet.
2022. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
2%

"Volt pasim neveloapja ugatott bele folyton abba, hogy mit csinálok, miközben autója sem volt"


Na te se vagy egy nagy parkapcsolati szakerto hiaba osztod az eszt, ha a sajat kapcsolatod is gallyra ment!

2022. dec. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
17%

Ne kérj bocsánatot!!! Ez a lényeg. Eltévesztetted írásodban a jobbról előzést, meg a balt. Ez is lényeg!


Viszont az lehet nála a gond, hogy látja a sok balesetet, és beparázott. Mondjuk nem járt volna közben a szám, az is tény. Voltam ilyen helyzetben, inkább ittam két korty vizet, de nem dumáltam bele olyan vezetőbe, akinek rutinja van.

Szar érzés egyébként, mert nekem egy centiken múlt trauma ugyanezt okozza. Anyósod ott hibázott, hogy zavart a vezetésben a folytonos beledumálással. Idővel rájön talán... Emberi természet kérdése.

2022. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként azt nem fogja fel, hogy a sikítozással meg beugatással még téged is megzavar?
2022. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
24%
Tele vannak az utak,és esténként a híradók az elmeroggyant sofőrökkel és ártatlan áldozataikkal. Nem csodálom hogy nem érzi magát biztonságban az autóban. Teljesen jogos a félelme. Ettől függetlenül marha idegesítő ha beledumálnak a vezetésbe.
2022. dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
93%

Nem csodálom hogy nem érzi magát biztonságban az autóban.


Akkor menjem vonattal, busszal, ami van , és nincs ilyen probléma. A félelmére nem az a megoldás, hogy halálra idegesíti a sofőrt a vernyákolásával, meg belepofázással!

2022. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
91%

"elmeroggyant sofőrökkel és ártatlan áldozataikkal. "


Miután az öregasszony saját maga koldulta be magát, hogy vigyék el, nem gondolod, hogy neki kéne kussolnia az autóban? :D

2022. dec. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!