Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most tényleg én voltam a...

Most tényleg én voltam a bunkó az anyósommal?

Figyelt kérdés

Két hete a párommal készültünk menni vásárolni. Anyós megkérdezte, hogy jöhetne-e ő is, mert ő is akar egy két dolgot venni. Mondom oké. Nem is ezzel volt a probléma a probléma azzal volt, hogy az egész utat végig sikoltotta meg jajgatta. Ha kielőztem egy előttem 70-el menő autót, egyből elsikoltotta magát. Ha az autópályán átmentem a jobboldali sávba megelőzni egy kamiont akkor is sikoltott. Pedig max csak 130-al mentem. Akkor minden egyes apróságért jajgatott. A pohár akkor telt be nálam, amikor elkezdett okoskodni, hogy most kimehettem volna mert, hogy jobbról senki se jött. Na ott félre álltam ès mondtam neki, tényleg a lehető legnormálisabb hangnemben, hogy nagyon szívesen átadom neki a kormányt. Na onnantól kezdve már nem szólt semmit csak jajgatott. A párom se szólt hozzàm két napig, mert szerinte tiszteletlen voltam vele.

Most azzal csesztet a párom, hogy kérjek tőle bocsánatot, hogy bèke legyen Karácsonyra.

Tènyleg nekem kéne bocsánatot kérnem?



2022. dec. 22. 07:17
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem se te voltál a hibás, nincs miért bocsánatot kérned. A kapcsolatban viszont érdemes feltenni a kérdést, hogy a párodnak mennyire lehetsz fontos. A helyedben szakítanék, mert ez nem normális egyikőjük részéről sem. Arról nem is beszélve, hogy a későbbiekben, ha esetleg gyereketek lesz, akkor is mindenbe beleszól majd az anyós és a párod nem fog kiállni melletted? Mert ez így nagyon szomorú jövőkép...
2022. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
67%
Jobbról előzni kamiont? Van egyáltalán jogsid?
2022. dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
87%
Lassabban haladó jármű jobbról történő előzését jogszabályaink nem teszik lehetővé, még autópályán sem. Szóval add vissza a (képzeletbeli) jogsid.
2022. dec. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
22-23: az elején javítottam, hogy elírtam. Nyilván nem a leállósávban fogok előzgetni, aztán meg még dicsekszem is vele.
2022. dec. 22. 09:45
 25/52 anonim ***** válasza:
47%
24, akinek jogsija van, vezet, nem fogja ezt leírni, mert abban a pillanatban leesik neki, hogy marhaság.
2022. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
90%

Jól bírtad, én pár vonyítás után úgy ráordítottam volna hogy összesz4rja magát. Mit gondol, az nem veszélyes hogy hirtelen visítozik, ijesztgeti a sofőrjét?

Mind meghalhattatok volna a barom feje miatt.

2022. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
25: Jo igazad van nincs jogosítványom, lebuktam ☹️
2022. dec. 22. 09:50
 28/52 anonim ***** válasza:
87%

Borzasztó ilyen emberrel utazni. Van ilyen rokonom, katasztrófa. 50-es táblánál 51-nél már szól, hogy ne száguldozz, minden kanyarodásnál kapaszkodik, nehogy felboruljon, meg jajjgat.

Van ugyan jogsija, de a kerületen belül vezet csak, és max hétvégén a szüleihez megy. Pesten kívül csak sofőrrel hajlandó utazni, ő nem vezet idegen helyen.

Szóval megértelek, hogy idegesített. Hogy kinek volt igaza, az más kérdés, nem voltam ott, nem hallottam, nem láttam.

2022. dec. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
92%
Elsőnél mondtam volna neki hogy pofa lapos, másodiknál meg fordulok le a pályáról hogy akkor lehet kiszálni, innentől busszal folytathatja.
2022. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, a 4-es kommented felett először elsiklottam.


Nos, ha anyuka mindenki autójában visít és megjegyzéseket tesz, akkor itt arról van szó, hogy anyuka senki előtt nem képes kulturáltan viselkedni, csak ezt eddig mindenki más elnézte neki. Te meg nem.

Dobd ezt a nőt, mert aki ilyen példát lát a családjában és azt gondolja, hogy ezt tolerálnia kéne a környezetének, azzal ugyanilyen nehéz lesz az együttélés.

2022. dec. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!