Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós probléma. Vajon velem...

Anyós probléma. Vajon velem van a baj? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

A párommal már 2,5 éve vagyunk együtt és van egy tündéri 1 éves kislányunk. Nagyon boldogan élnénk, ha az anyósom miatt nem veszekednénk napi szinten. A párom 32 éven át velük lakott és sajnos most is 50 méterre lakunk tőlük és egyszerűen kibírhatatlan a vénlány! Minden nap átjön, bejön kopogás nélkül, még akkor is mikor szoptatok, megállás nélkül kioktat, és ha nem tetszik neki a válaszom, akkor megy sírni a kicsi fiához, aki viszont rögtön nekem támad, hogy tudjam, hol a helyem (a ház amiben lakunk az övé és mindig az orrom alá dörgöli), hiszen az Ő anyja egy szent, és csak jót akar(pl. én minden nap friss ételt főzök, és az anyós minden nap felhívja a kicsi fiát, hogy "kisfiam, van mit enned? Főzött az a .....?" és ez napi szinten megtörténik, sőt van, hogy minden nap hoz a kisfiának egy tányérnyi ennivalót :() A gyerek nagyon anyás, amit nem bánok, de az anyós megállás nélkül el akarja vinni, de ha nem lát, akkor sír, de ha azt mondom az anyósnak, hogy hozza vissza, akkor úgy tesz, mintha nem is mondtam volna neki semmit. Ő azt gondolja, hogy a gyereknek a nagyanyjára sokkal nagyobb szüksége van, mint a saját anyjára. (azt hozzátenné, hogy a páromnak van egy fivére, aki csupán 11 hónappal idősebb, mint a párom, és a párom nevelését átpasszolta az anyjának, teljesen addig, amíg a fia be nem töltötte a 6 évet és addig csak 2 havonta egyszer látogatta meg a fiát pár óra hosszára,és szerintem ezt akarná itt is elérni, csak ez alapján azt nem értem, hogy miért ragaszkodik a párom ennyire az anyjához, hogyha csak úgy eldobta, mert a másik fiát jobban szerette, és ez mai napig így van) Egyszerűen tesz a fejemre magasról, és a párom is ugyanezt teszi, mikor az anyja itt van. :( A háta mögött elmond mindenféle utcamentinek, és szapulja a családom, hogy nem vagyunk gazdagok és nincs diplomája mindenkinek! Akármit is teszek, mindig én jövök ki rosszul belőle, és mindig veszekedés a vége. Egyszerűen nem tudok már mit csinálni, az anyós miatt teljesen tönkre ment a párkapcsolatunk. Sajnos én már nem érzem magam jól így, és sajnos nincs kivel beszélnem, mivel a szüleim messze vannak, és sajnos a párom nem szereti őket, mert ők nem az ő családja.

Kérem, ha valaki tud, akkor segítsen, mert ez elviselhetetlen már a számomra!



2012. aug. 9. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Kilépnék ebből a kapcsolatból, de nem az anyós miatta, hanem anyuci pici fia miatt, aki képtelen melléd állni. Nem számíthatsz, konkrétan egyedül vagy, én ezt nem bírnám. A te szüleidet nem szereti, mert nem az ő családja? Akkor te miért is szeretnéd az anyósod? Azt meg hogy mindig felemlegeti, hogy az az ő háza, ezt meg inkább nem is kommentálom...
2012. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itt nem az anyóssal van gond elsősorban, hanem a pároddal. Nem anyós probléma, hanem pár-probléma. Ez változni nem fog, ez csak a probléma gyökerénél fogható meg, ez pedig a pároddal való kapcsolatod átértékelésével fog megtörténni.
2012. aug. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Igazából semmi nem tudsz mit csinálni.

A pároddal kellene beszélgetnek egyet erről, de gondolom ez már többször megtörtént eredmény nélkül.

2012. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Költözzetek el az Anyós házából, amíg ott éltek mindig át fog járni.

Oda kell költözni, ahova az Anyós nem tud papucsba átsétálni.

2012. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

"a ház amiben lakunk az övé és mindig az orrom alá dörgöli"


Szép egy párod van,te is jól beválasztottál

2012. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Menj vissza a szüleidhez, amig nem késõ!

At tudom élni a helyzetedet, mert nekünk meg a férjemnek a huga és a bátyja tette,teszi tönkre a házasságunkat.

Teljesen átmosták az agyát képtelen vagyok tenni ellenük. Mindennap a vita közöttünk miattuk.

Azt hiszem válás lesz a vége, mert már én sem birom se erõvel sem lelkileg!

En is teljesen magamra vagyok hagyva, mert az én családom is messze van.Ilyenkor a férj családja és a férj vérszemet kapnak!


Menj el ne szenvedjél!

2012. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

2,5 éves kapcsolat + 1 éves gyerek...

Ez azt jelenti, hogy fél év után estél teherbe, és tartottad meg a gyereket.

Fél év után még a pasidat sem ismerhetted teljesen. Hát még a családját! Sorsjegyet vettél és nem nyertél.

Most edd meg, amit főztél.

2012. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Én legközelebb amint a fejemhez vágja hogy az ő háza meg tudjam hol a helyem egyből mondanám hogy "rendben, akkor már itt sem vagyunk" fognám a kisbabám és hazaköltöznék. Ha könyörög hogy ne menjek el mondanám hogy választhat az anyós és köztem ha meg nem...hát akkor jobb is a hazaköltözés
2012. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Áruld el,minek vagy ilyen pasival?
2012. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Én anyám is ilyen, legalábbis lenne, ha engedném. Csak nekem az asszony az első.


Mond meg a párodnak, hogy költözzetek távolabb, ha nem megy bele, hagyd el!

2012. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!