Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom durván megkülönbözteti...

Anyósom durván megkülönbözteti a gyerekeimet! Tegyek megjegyzést, bár azt úgyse értené vagy kérdezzek rá? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A kislányom 4 és fél éves, a kisfiam 7 hónapos! Anyósomnak 1 éve halt meg a húga (mindig is fújt rájuk, az egész családra), a húgának a lánya, 3 hónapja "szült". Az unokahúga megmondta, ha lány lesz, neki nem kell, odaadja a barátnőjének! Lány lett. Bár nem adta oda, de a gyerek megjárta Tolnát-Baranyát csak vele ne legyen! Többet van a gyerek anyósomnál, a nagynénjénél, mint a saját anyjával! Ezek után teszi a megjegyzést, hogy a Lucácska bezzeg tudja, hogy hol lakom, mindamellett, hogy az unokahúgát (aki nem egyenes ági leszármazott) felköszöntötte születésnapján, de arra már nem futotta, hogy az unokáját felköszöntse névnapján! Csak annyit vártam, hogy adjon neki egy puszit, de erre se volt képes! Nem érdekli, mert fiú! Mit tegyek?
2015. márc. 25. 03:06
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
50%
Semmit sem tudsz tenni, ha ilyen.
2015. márc. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
98%
Csak en nem ertem a sztorit?
2015. márc. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 gömbicica ***** válasza:
29%

az is egy jó anyuka (???) lehet, aki kijelenti, hogy ha lány lesz neki nem kell.

most elképzelem ezt a "NEM KELL" lányt 16 évesnek( lesz annyi problémája az életben, hogy győzze megoldani.

A lelkében bele lett vésve, hogy Te nem kellettél. ebből már soha nem fog jól kijönni.

Sem kamasznak, sem felnőttnek((((( De szegény ezt nem fogja tudni valószinüleg, hanem csak a következjényeit fogja szenvedni, és járhat majd orvostól, orvosig.

Hacsak valaki fel nem világositja a kezdetekről.

De vajon van e joga bárkinek is ezt elmondani? A gyerek szerintem nem hiinné el(


Leirásodból én azt értelmezem, hogy az Anyósod jobban szereti huga lányának a gyerekét, mint a saját unokáit.


szép(

ne törődj vele( velem az anyósom volt olyan, mikor együtt voltunk velük, hogy férjemtől megkérdezte kér-e kávét, tőlem már nem(

a macskáját hamarabb megsimizte mint az unokáit :(

fájt,fájt, de mit lehet tenni? ez is elmulik egyszer(


egyáltalán milyen viszonyban vagy az anyósoddal? vagy voltől, mielőtt huga lánya született?


Férjed hogy viszonyul a helyzethez?

Ha Téged szeret, akkorbizonyára roppant kellemetlen neki is, mert neki csak az anyukája, akár milyen is.


nehéz ilyenfelett napirendre térni, de Ő ugylátszik ilyen(

2015. márc. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 gömbicica ***** válasza:
22%

lemaradt( A lányodat szereti? csak a kisfiuval ilyen távolságtartó?

valószinüsitem, hogy a Te névnapod, születésnapod sem tartozik anyósod ünnepnapjává(

Férjedet legalább megköszönti?

2015. márc. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
92%
Eloszor is tanulj meg ertelmesen irni!!!
2015. márc. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
72%
Egy felnőtt embert nem lehet csak úgy megváltoztatni.
2015. márc. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
94%
Én sem értem a történetet!
2015. márc. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
51%

Semmit. Ez van és kész. Inkább fókuszálja a gyermekeidre és leld bennük örömödet, az anyóst meg hagyd a francba.

Nálunk a férjem anyja csinálja ugyanezt a saját gyerekeivel. Ez van. Nem is járunk hozzá túl sűrűn.

2015. márc. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
En se ertem. A kérdésben az van h a gyerekeidet durván megkülönbözteti, de alább meg végig a hugarol írsz meg annak a lányának a gyerekerol. Most akkor mivan????
2015. márc. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlenül írsz.
2015. márc. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!