Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom durván megkülönbözteti...

Anyósom durván megkülönbözteti a gyerekeimet! Tegyek megjegyzést, bár azt úgyse értené vagy kérdezzek rá? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A kislányom 4 és fél éves, a kisfiam 7 hónapos! Anyósomnak 1 éve halt meg a húga (mindig is fújt rájuk, az egész családra), a húgának a lánya, 3 hónapja "szült". Az unokahúga megmondta, ha lány lesz, neki nem kell, odaadja a barátnőjének! Lány lett. Bár nem adta oda, de a gyerek megjárta Tolnát-Baranyát csak vele ne legyen! Többet van a gyerek anyósomnál, a nagynénjénél, mint a saját anyjával! Ezek után teszi a megjegyzést, hogy a Lucácska bezzeg tudja, hogy hol lakom, mindamellett, hogy az unokahúgát (aki nem egyenes ági leszármazott) felköszöntötte születésnapján, de arra már nem futotta, hogy az unokáját felköszöntse névnapján! Csak annyit vártam, hogy adjon neki egy puszit, de erre se volt képes! Nem érdekli, mert fiú! Mit tegyek?
2015. márc. 25. 03:06
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
29%
Nem, főiskolás vagyok, és zh hét van. :) Továbbra sem érted a frusztrációdat és a mérhetetlen tuskósságodat.
2015. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
10%
Kinek válaszoltok? mert tegnap ilyenkor óta nem voltam :D Amúgy nincs nyomorom, tudod 25 évesen van saját házam hitel nélkül amit 3-man húztunk fel, van férjem, jól menő vállalkozásom , és anyám nyakán se élek 20 éves korom óta, mint a sok egyetemista a büfészakon...na meg megértem a szöveget akármilyen bonyolult is...bizony ezt a suliban nem tanítják...a jó modort se, de hogy már a saját hiányosság miatti fröcskölődés legyen az erkölcsi norma...az a szégyen az országban. ;)
2015. márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
62%
Azért vicces, hogy azt hiszed, csak te élsz ilyen "példás" életet. :)
2015. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim válasza:
85%
60%-os! Van baj nálad, de nem is kicsi! Ne haragudj meg, de tipikusan az a fajta vagy, aki 0 iskolázottsággal és intelligenciával próbál osztani nála sokkal értelmesebbeket.
2015. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók! Régóta vagyok tagja ennek az oldalnak és pont a rosszindulatú válaszadók miatt féltem kiírni a kérdésemet. Pont az olyanok miatt, akik ahelyett, hogy segíteni akarnának csak szem*tkednek! És tisztázom, annak aki nem értette: van egy lányom (4,5 éves) és van egy fiam (7 hónapos). A kislányomtól 6 ökrös szekérrel sem lehet távol tartani, a kisfiamat az elmúlt 3 hónapban 2-szer látta, pedig hetente 2-szer átjön hozzánk! Tehát az elmúlt 3 hónapban min. 12-szer volt nálunk és ebből 2-szer volt hajlandó a fiamat megnézni. A fiam névnapján (ami egybe esik az unokahúga születésnapjával) sütött-főzött az unokahúgának, aztán 3 hét múlva megjegyezte, hogy miért nem szóltatok, hogy most van "öcsi" névnapja? Mert 7 hónap alatt nem lehetett egy ilyen bonyolult nevet megjegyezni!? Naptárban benne van, azon kívül, hogy nem Hosé Armando Luisnak hívják, hanem Tamásnak. A húgom is így járt, anyóssal! Az első volt a minden anyóséknak, aztán nézett bután, amikor a kisebbik megkérdezte, hogy engem miért nem szeret a mama? Hümmögött-hámmogott, de én ezt nem vállalom, ha megkérdezi a fiam, akkor megfogom neki mondani, hogy ez nem a te hibád és ettől nem vagy kevesebb, csak ő felületes!
2015. ápr. 2. 01:15
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Hiába vagy megsértődve, de az első kérdésedben egyáltalán nem erről írtál! Továbbra sem a te gyerekeidet különbözteti meg anyósod! Mi a kérdésed?
2015. ápr. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
93%
talán ezt a kommentet kellett volna kérdésként kiírni...
2015. ápr. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
84%

Én csak azt nem értem, ha tudja a választ, minek tesz fel kérdést? Nyugtatja a lelkét ha a saját döntésével megegyező választ kap?

Én elhiszem, hogy ideges vagy. De azt azért tudnod kell, hogy amikor az ember ideges jobb ha nem kezd bele semmibe... mert láthatod magad is. Ez a vége! És valahol jogosan. Még ha némelyik embert a jó indulat vezérelte amikor visszakérdezett, akkor is.

2015. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak, aki szívből segíteni akart és annak is, aki nem! Nem megerősítést vártam, hanem tanácsot, hogy hogyan kerülhetném el az ominózus kérdést! És lehet, hogy tényleg nem volt egyértelmű a kérdés: anyósom jobban szereti az unokahúga gyerekét, mint a saját unokáját! És az a gáz, hogy a 7 hónapos fiam ezt már érzi! Ha valaki meglátogat minket hangosan sikongat, nevetgél, tapsol, ha anyósom jön elkeseredetten próbálja kivívni a szeretetét, bújik hozzá, mászik az ölébe és mindig ez a válasz anyósom részéről: már megint fel akarsz jönni? És nem viccesen, hanem gúnyosan! Aki ebbe akar belekötni, annak mondom: igen felkapaszkodik: 6 hónapos kora óta kapaszkodva megáll.
2015. ápr. 3. 02:13
 40/46 anonim ***** válasza:
27%
Erre sosem kérdeztél rá az anyósodnál? Persze, amikor nincsenek ott a gyerekek. Olyan szomorú ilyet olvasni, hogy egy nagyszülő így viselkedik az unokájával...
2015. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!