Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom durván megkülönbözteti...

Anyósom durván megkülönbözteti a gyerekeimet! Tegyek megjegyzést, bár azt úgyse értené vagy kérdezzek rá? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A kislányom 4 és fél éves, a kisfiam 7 hónapos! Anyósomnak 1 éve halt meg a húga (mindig is fújt rájuk, az egész családra), a húgának a lánya, 3 hónapja "szült". Az unokahúga megmondta, ha lány lesz, neki nem kell, odaadja a barátnőjének! Lány lett. Bár nem adta oda, de a gyerek megjárta Tolnát-Baranyát csak vele ne legyen! Többet van a gyerek anyósomnál, a nagynénjénél, mint a saját anyjával! Ezek után teszi a megjegyzést, hogy a Lucácska bezzeg tudja, hogy hol lakom, mindamellett, hogy az unokahúgát (aki nem egyenes ági leszármazott) felköszöntötte születésnapján, de arra már nem futotta, hogy az unokáját felköszöntse névnapján! Csak annyit vártam, hogy adjon neki egy puszit, de erre se volt képes! Nem érdekli, mert fiú! Mit tegyek?
2015. márc. 25. 03:06
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
95%

nagy zagyvaság az egész... megkérhetlek, hogy részletezd? :D

értem én, de aztán mégsem...

2015. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem érthető, csak épp kérdező teljesen más témáról beszél a kifejtésben, mint amiről a kérdés szól. Ja és csak egy szakmám van plusz egy érettségim... Sőt még munkanélküli is vagyok.
2015. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
94%

Nekem szintén egy szakmám meg egy 3/4-ig kész diplomám, de szintén m.nélküli vagyok.

És én sem értem, miről beszél.

2015. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
87%
Van a kérdezőnek 2 gyereke. Egy lány és egy fiú. A lányról semmit nem tudunk meg, ami szerintem pedig fontos lenne. Van a nagymama. Neki van egy húga annak egy lánya, akinek lánya született. A nagymama odavan a kislányért, miközben elvileg az egész családot nem szereti. Születésnapon köszönti a kislányt, a saját unokájának meg egy puszit nem adott a nénapján, nem hogy valami apró ajándékkal lepje meg. És ez esik rosszul a kérdezőnek, hogy akit elvileg nem szeret, meg az egész családját, azzal többet törődik, mint a saját unokájával. Bár számomra ebből még egyáltalán nem az jön le, hogy azért nem foglalkozik az unokával, mert fiú.... Ezt az összefüggést nem igazán sikerült még összerakni.
2015. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
86%
Sőt az sem jön le, hogy a kérdező gyerekeit megkülönböztetné! Már csak azért mert így kezdődik a kérdése. De erről szó sincs a továbbiakban.
2015. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim válasza:
85%

Nem értem a kérdést.

Nem ugy értetted hogy nemek miatt?

2015. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
81%

Háromszor nekifutottam ennek az agymenésnek, mire megértettem :) Van a kérdező, két gyerekkel, akikről a kérdés kifejtésének további részéről nem esik szó. Anyósnak van egy unokahúga, aki idézőjelesen szült, gondolom tojásból kelt ki a gyerek, aki lány lett. Szupermutternek nem kell a lány, lepasszolja a nagynénjének, aki a kérdező anyósa. A kérdezőt gondolom zavarja, hogy nem az ő gyerekeit ajnározza a nagymama, hanem a "nem is egyenes ági (de ki az az Egyenes Ági? és milyen apálutcaifiúkos indíttatásból írtad kisbetűvel a nevét?) leszármazott.

Kérdező, szegény Luca nem kell az anyjának, ne zavarjon már, hogy legalább a nagynénje szereti, és törődik vele! Anyós ilyen, evvan. A szeretetet nem lehet sem kizsarolni sem megparancsolni.

2015. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
0%
Na ugye hogy meg lehet érteni? Hiába csipkelődtök, a szint nálatok a kevés ... ;) Igen, egy csecsemő el tudja venni az eszeket, meg az otthonülés is....
2015. márc. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
84%

60%-os, nem vagy egy kissé frusztrált? :)

miért akarod a saját nyomorodat másokra ráerőltetni?

2015. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
55%
Azért te is marhára ráérsz itt minden nap írogatni. Biztos az orvosi köpenyedben ülsz közben és a rák ellenszerén dolgozol, csak 9 körül van egy kis teaszünet :D... Igazi magyar vagy, gratulálok!
2015. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!